Executieverkoop bij directeur Partrust mag
DEN HAAG (AFN) - Curator Leo Luchtman mag doorgaan met de executieverkoop bij directeur Willem W. van het vermeend frauduleuze en failliet verklaarde Bredase beleggingsfonds Partrust. Een verzoek van Zoetermeerder W. om het beslag op te heffen heeft de voorzieningenrechter in Den Haag maandag afgewezen.
De curator liet beslag leggen bij de twee directeuren van Partrust omdat ze niet hebben voldaan aan het vonnis van de rechter, die bepaalde dat ze hun aandelen in een zusterbedrijf aan hem moeten afstaan ten gunste van de schuldeisers. Vorige maand bleek dat ze hun aandelen hebben verkocht. Luchtman meent dat de directeuren hem daarom een dwangsom van enkele miljoenen zijn verschuldigd.
Eerder bepaalde de rechter in Breda dat spullen van de andere directeur, Paul S. uit Etten-Leur, geveild mogen worden.
De totale schuld van Partrust aan de circa 250 obligatiehouders is opgelopen tot ongeveer 30 miljoen euro. De AFM merkte Partrust eerder aan als piramidefonds, omdat tot driekwart van de inleg van nieuwe beleggers als rendement aan eerdere investeerders werd uitgekeerd. Justitie vervolgt in totaal drie directieleden wegens het aanbieden van een beleggingsproduct zonder de benodigde vergunning.
Meer nieuws
- 5 jul 2010 12:50 uur. Onderzoek naar gang van zaken Van der Moolen
- 5 jul 2010 10:38 uur. Emissierechten grootste aandeel in btw-fraude
- 2 jul 2010 13:15 uur. Bestrijding btw-fraude België succesvol
- 1 jul 2010 13:15 uur. Aandelen uit boedel Partrust verdwenen
- 29 jun 2010 10:00 uur. Winkels van De Fietsfabriek weer open
Reacties0