Fortis-zaak tegen staat in september verder
UTRECHT (AFN) - De zaak van gedupeerde Fortis-beleggers tegen de Nederlandse staat gaat in september een nieuwe fase in. Dinsdag maakte advocaat Adriaan de Gier van FortisEffect bekend dat op 15 september bij de rechtbank in Amsterdam een regiezitting wordt gehouden.
Tijdens de zitting zal worden bepaald in welke volgorde getuigen worden gehoord. De Gier wil onder anderen oud-minister van Financiën Wouter Bos en de president van De Nederlandsche Bank, Nout Wellink, horen. Vorig jaar wees de rechter een verzoek daarvoor toe.
De zaak heeft betrekking op de ondergang van het financieel concern Fortis op het hoogtepunt van de financiële crisis in 2008. De staat kocht toen de Nederlandse onderdelen van Fortis.
Meer nieuws
- 30 jun 2010 18:10 uur. Fusie ABN en Fortis een feit
- 17 jun 2010 10:27 uur. 'Fortis wordt grootste collectieve schadeclaim ooit'
- 17 jun 2010 10:26 uur. Voormalige top Fortis Bank heeft fout gecommuniceerd
- 17 jun 2010 08:55 uur. 'Nieuwe munitie houders Fortis'
- 14 jun 2010 10:21 uur. BNP Paribas Fortis biedt verzekering tegen werkloosheid
Reacties0