Corbion

AEX:CRBN, NL0010583399
39,150 9:54
-0,975 ( -2,43% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 911,30891,70897,20976,40
Operationele kosten 820,50819,90833,70826,90
Afschrijvingen 49,5045,2042,0061,50
BedrijfsResultaat 125,30110,9083,0059,30
Resultaat voor belastingen 117,9097,7069,8044,70
Belastingen 14,3013,1015,5018,90
CashFlow -30,60-17,907,60-2,40
Nettowinst 103,6084,6054,3025,80

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 297,20280,00368,90368,20
Immateriële activa 138,20130,30139,20172,90
Financiële activa 5,8062,6081,0083,80
Vaste activa 466,60498,10616,20718,60
Voorraden 137,70128,30152,70163,20
Debiteuren 111,70109,50119,60124,20
Overige vorderingen 6,2010,709,302,10
Liquide middelen 60,8038,1047,1045,70
Vlottende activa 376,40332,70349,60372,50
Totaal activa 843,00830,80965,801.091,10
Gewoon kapitaal 498,50489,30520,20529,10
Preferent kapitaal 86,6964,4471,1192,09
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 167,90141,60185,60214,30
Kortlopende schulden 176,60199,90260,00347,70
Totaal passiva 843,00830,80965,801.091,10

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 1.6841.7942.0402.138
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 60.14059.24059.24059.240
Winst per aandeel 1,741,440,920,44
Dividend per aandeel 0,560,560,560,56
Cashflow per aandeel 2,041,991,681,93
Intrinsieke waarde per aandeel 7,747,718,23
Koers-winstverhouding 14,6118,7526,5963,91
Dividend rendement (%) 2,202,072,291,99
Rendement eigen vermogen (%) 20,7817,2910,444,88
Koers einde boekjaar 25,4327,0024,4628,12

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront