Corbion

AEX:CRBN, NL0010583399
34,200 17:29
-0,075 ( -0,22% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 911,30891,70897,20976,40
Operationele kosten 820,50819,90833,70826,90
Afschrijvingen 49,5045,2042,0061,50
BedrijfsResultaat 125,30110,9083,0059,30
Resultaat voor belastingen 117,9097,7069,8044,70
Belastingen 14,3013,1015,5018,90
CashFlow -30,60-17,907,60-2,40
Nettowinst 103,6084,6054,3025,80

Balans (x 1.000.000)

  201720182019
Materiële activa 280,00368,90368,20
Immateriële activa 130,30139,20172,90
Financiële activa 62,6081,0083,80
Vaste activa 498,10616,20718,60
Voorraden 128,30152,70163,20
Debiteuren 109,50119,60124,20
Overige vorderingen 10,709,302,10
Liquide middelen 38,1047,1045,70
Vlottende activa 332,70349,60372,50
Totaal activa 830,80965,801.091,10
Gewoon kapitaal 489,30520,20529,10
Preferent kapitaal 64,4471,1192,09
Aandeel van derden 0,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 141,60185,60214,30
Kortlopende schulden 199,90260,00347,70
Totaal passiva 830,80965,801.091,10

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 1.6841.7942.0402.138
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 60.14059.24059.24059.240
Winst per aandeel 1,741,440,920,44
Dividend per aandeel 0,560,560,560,56
Cashflow per aandeel 2,041,991,681,93
Intrinsieke waarde per aandeel 7,747,718,23
Koers-winstverhouding 14,6118,7526,5963,91
Dividend rendement (%) 2,202,072,291,99
Rendement eigen vermogen (%) 20,7817,2910,444,88
Koers einde boekjaar 25,4327,0024,4628,12

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: VWD Group