Corbion

AEX:CRBN, NL0010583399
44,920 17:35
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 891,70897,20976,401.000,60
EBITDA (mln.) 156,10125,00120,80165,70
Bedrijfs resultaat (mln.) 110,9083,0059,30104,10
Resultaat voor belasting (mln.) 97,7069,8044,7087,70
Netto winst (mln.) 84,6054,3025,8073,10
Winst per aandeel 1,440,920,441,24
Koers winst verhouding 18,7526,5963,9137,22
Dividend per aandeel 0,560,560,560,56
Dividend rendement (%) 2,072,291,991,21

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 280,00368,90368,20406,50
Immateriële activa 130,30139,20172,90165,70
Financiële activa 62,6081,0083,8015,30
Vaste activa 498,10616,20718,60689,40
Voorraden 128,30152,70163,20164,80
Debiteuren 109,50119,60124,20123,70
Overige vorderingen 10,709,302,101,80
Liquide middelen 38,1047,1045,7051,60
Vlottende activa 332,70349,60372,50385,10
Totaal activa 830,80965,801.091,101.074,50
Gewoon kapitaal 489,30520,20529,10516,00
Preferent kapitaal 64,4471,1192,0942,40
Langlopende schulden 141,60185,60214,30324,60
Kortlopende schulden 199,90260,00347,70233,90
Totaal passiva 830,80965,801.091,101.074,50

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 1.7942.0402.1382.267
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 59.24059.24059.24058.850
Cashflow per aandeel 1,991,681,931,85
Intrinsieke waarde per aandeel 7,718,238,21
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,502,975,62
Rendement eigen vermogen (%) 17,2910,444,8814,17
Koers einde boekjaar 27,0024,4628,1246,15

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront