Philips Koninklijke

AEX:PHIA, NL0000009538
42,225 13:24
-0,250 (-0,59%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 17.932,0018.209,0019.637,0019.658,00
EBITDA (mln.) 3.426,002.536,003.081,003.062,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 2.401,001.447,001.679,001.542,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.376,001.503,001.529,001.500,00
Netto winst (mln.) 1.657,001.090,001.167,001.187,00
Winst per aandeel 1,781,191,311,31
Koers winst verhouding 17,7225,9933,2233,42
Dividend per aandeel 0,800,850,850,85
Dividend rendement (%) 2,542,751,951,94

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 1.591,001.712,002.866,002.682,00
Immateriële activa 11.053,0010.215,0012.120,0011.011,00
Financiële activa 729,00604,00481,00240,00
Vaste activa 15.198,0016.447,0017.557,0016.486,00
Voorraden 2.353,002.674,002.773,002.993,00
Debiteuren 3.609,003.805,004.280,003.928,00
Overige vorderingen 109,00147,00177,00150,00
Liquide middelen 1.939,001.688,001.425,003.226,00
Vlottende activa 10.117,009.572,009.459,0011.227,00
Totaal activa 25.315,0026.019,0027.016,0027.713,00
Gewoon kapitaal 11.999,0012.088,0012.625,0011.870,00
Preferent kapitaal 384,82548,76679,65-340,00
Aandeel van derden 24,0029,0028,0031,00
Langlopende schulden 6.426,005.959,007.413,008.077,00
Kortlopende schulden 6.866,007.943,006.978,007.735,00
Totaal passiva 25.315,0026.019,0027.016,0027.713,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 73.95177.40080.49581.592
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.910926.200896.730907.720
Cashflow per aandeel 1,991,922,262,96
Intrinsieke waarde per aandeel 11,9612,2113,2312,23
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,642,533,293,58
Rendement eigen vermogen (%) 13,819,029,249,97
Koers einde boekjaar 31,5430,9343,5243,78

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront