PB HOLDING

AEX:PBH.NL, NL0000336303
3,100 16:52
+0,030 (+0,98%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 1.112,86996,01758,41
EBITDA (mln.) 14,9856,3327,751,36
Bedrijfs resultaat (mln.) 7,4231,45-16,251,36
Resultaat voor belasting (mln.) 3,411,80-20,9026,08
Netto winst (mln.) 0,4921,38-27,37-23,36
Winst per aandeel 0,093,77-4,82-4,12
Koers winst verhouding 158,893,82-2,43-4,36
Dividend per aandeel 3,50
Dividend rendement 24,31%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 327,49120,97198,49
Immateriële activa 30,5722,402,31
Financiële activa 15,6414,5518,7819,36
Vaste activa 391,77278,61227,8419,36
Voorraden 237,56201,40181,19
Debiteuren 35,3041,7310,92
Overige vorderingen 0,33
Liquide middelen 0,750,680,280,01
Vlottende activa 283,63253,20205,56362,70
Totaal activa 675,40573,42433,40382,06
Gewoon kapitaal 155,16152,64125,39102,20
Preferent kapitaal 40,2216,0410,06-13,13
Langlopende schulden 246,89145,42113,53
Kortlopende schulden 273,35241,61194,48279,87
Totaal passiva 675,40573,42433,40382,06

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.0991.8581.557
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 5.9205.9205.6805.680
Cashflow per aandeel 8,710,617,039,18
Intrinsieke waarde per aandeel 26,2122,4322,0817,99
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,550,640,531,00
Rendement eigen vermogen (%) 0,3114,00-21,83-22,85
Koers einde boekjaar 14,3014,4011,7017,95

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront