Brunel International

AEX:BRNL, NL0010776944
8,130 17:35
-0,580 ( -6,66% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 884,91790,09914,581.041,10
Operationele kosten 858,09668,74880,511.023,69
Afschrijvingen 8,297,997,3823,60
BedrijfsResultaat 23,5315,1232,6916,85
Resultaat voor belastingen 24,2314,5832,4516,44
Belastingen 13,636,7410,9216,31
CashFlow -33,28-16,37-19,02-15,66
Nettowinst 10,057,6420,573,82

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 7,307,807,267,99
Immateriële activa 18,1721,6721,5919,56
Financiële activa 0,000,000,000,00
Vaste activa 36,0341,2443,2888,93
Voorraden
Debiteuren 140,44139,80160,83
Overige vorderingen 9,927,252,282,84
Liquide middelen 149,23125,67106,0284,63
Vlottende activa 363,66337,68352,24348,55
Totaal activa 399,70378,92395,52437,48
Gewoon kapitaal 293,15268,83282,77278,23
Preferent kapitaal 198,04175,89174,53186,74
Aandeel van derden 0,530,140,67-4,39
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2,084,776,2033,08
Kortlopende schulden 103,93105,18105,88130,57
Totaal passiva 399,70378,92395,52437,48

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 10.79611.08613.49913.677
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 50.41050.43050.57050.570
Winst per aandeel 0,200,150,410,08
Dividend per aandeel 0,400,150,250,30
Cashflow per aandeel 0,830,32-0,120,40
Intrinsieke waarde per aandeel 5,425,185,345,20
Koers-winstverhouding 76,95101,3326,63112,63
Dividend rendement (%) 2,600,992,293,33
Rendement eigen vermogen (%) 3,432,847,271,37
Koers einde boekjaar 15,3915,2010,929,01