Brunel International

AEX:BRNL.NL, NL0010776944
10,920 17:37
+0,120 (+1,11%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 914,581.041,12892,57899,67
EBITDA (mln.) 40,0740,4549,6466,11
Bedrijfs resultaat (mln.) 32,6916,8528,8247,65
Resultaat voor belasting (mln.) 32,4516,4428,5146,93
Netto winst (mln.) 20,573,8215,5931,00
Winst per aandeel 0,410,080,310,61
Koers winst verhouding 26,63112,6323,5518,43
Dividend per aandeel 0,250,300,300,45
Dividend rendement 2,29%3,33%4,11%4,00%

Balans (mln.)

  2019202020212022
Materiële activa 7,9944,9849,80
Immateriële activa 19,5616,9760,03
Financiële activa 0,63
Vaste activa 88,9379,36136,66
Debiteuren 173,75130,65173,69
Overige vorderingen 2,842,632,09
Liquide middelen 84,63149,9899,18
Vlottende activa 348,55346,68365,14
Totaal activa 437,48426,04501,80
Gewoon kapitaal 278,23272,64288,24
Preferent kapitaal 186,749,1134,75
Aandeel van derden -4,392,1413,69
Langlopende schulden 33,0831,5847,93
Kortlopende schulden 130,57119,69151,94
Totaal passiva 437,48426,04501,80

Overige Data

  2019202020212022
Aantal werknemers 13.67710.75112.246
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 50.57050.57050.490
Cashflow per aandeel 0,401,830,33
Intrinsieke waarde per aandeel 5,205,095,26
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,731,432,14
Rendement eigen vermogen (%) 1,375,7210,75
Koers einde boekjaar 9,017,3011,249,58
Premium

Advieswijziging Brunel

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront