Holland Colours

AEX:HOLCO.NL, NL0000440311
156,000 15:18
-2,500 (-1,58%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 83,5190,90101,5496,03
EBITDA (mln.) 10,0610,4313,6815,48
Bedrijfs resultaat (mln.) 8,108,5310,7912,42
Resultaat voor belasting (mln.) 8,178,7010,7312,34
Netto winst (mln.) 5,846,057,829,47
Winst per aandeel 6,787,049,0911,00
Koers winst verhouding 13,1310,858,8011,27
Dividend per aandeel 3,393,525,50
Dividend rendement 3,81%4,61%4,44%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiƫle activa 16,4818,1521,8220,97
Immateriƫle activa 0,470,480,280,16
Vaste activa 18,8820,3223,5022,51
Voorraden 11,7912,5312,7812,60
Debiteuren 14,1017,2816,8014,70
Overige vorderingen 0,100,180,400,33
Liquide middelen 5,347,437,6716,64
Vlottende activa 31,3337,4339,7046,22
Totaal activa 50,2057,7563,2068,73
Gewoon kapitaal 36,6441,6446,8650,26
Preferent kapitaal -1,580,380,59-1,63
Aandeel van derden 0,080,160,230,34
Langlopende schulden 1,221,211,972,24
Kortlopende schulden 12,2614,7414,1415,89
Totaal passiva 50,2057,7563,2068,73

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 408413425436
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 860860860860
Cashflow per aandeel 3,868,989,0716,88
Intrinsieke waarde per aandeel 39,2144,9054,4952,94
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,271,701,472,34
Rendement eigen vermogen (%) 15,9314,5416,7018,84
Koers einde boekjaar 89,0076,4080,00124,00

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront