Nedap N.V.

AEX:NEDAP.NL, NL0000371243
57,200 17:35
-0,400 (-0,69%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 191,40191,55189,92207,01
EBITDA (mln.) 27,6236,2226,5033,21
Bedrijfs resultaat (mln.) 20,4927,7417,1223,07
Resultaat voor belasting (mln.) 20,2727,5316,8822,75
Netto winst (mln.) 17,0724,1313,7518,28
Winst per aandeel 2,663,742,132,82
Koers winst verhouding 15,5612,9723,9422,20
Dividend per aandeel 2,504,504,503,00
Dividend rendement 6,04%9,28%8,82%4,79%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 34,9238,6238,0339,39
Immateriële activa 1,952,832,211,81
Financiële activa 5,17
Vaste activa 42,9842,2141,2342,56
Voorraden 37,5128,5023,0623,47
Debiteuren 24,8723,7922,5827,43
Overige vorderingen 0,610,620,010,54
Liquide middelen 2,4418,6925,6929,62
Vlottende activa 72,4578,3477,8488,95
Totaal activa 115,44120,55119,08131,51
Gewoon kapitaal 64,9473,5773,2580,31
Preferent kapitaal 64,2772,9072,5818,28
Langlopende schulden 15,9617,8317,4417,42
Kortlopende schulden 34,5429,1528,3933,78
Totaal passiva 115,44120,55119,08131,51

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 684728805820
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 6.6906.6906.4706.480
Cashflow per aandeel 2,724,414,694,36
Intrinsieke waarde per aandeel 7,316,666,819,39
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,667,297,496,67
Rendement eigen vermogen (%) 26,2932,7918,7722,77
Koers einde boekjaar 41,4048,5051,0062,60

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront