Kendrion

AEX:KENDR, NL0000852531
12,660 17:35
+0,460 ( +3,77% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 442,20443,50461,80448,70
Operationele kosten 420,40421,30434,90424,60
Afschrijvingen 23,2024,0023,5025,40
BedrijfsResultaat 22,0021,7028,7024,20
Resultaat voor belastingen 18,7018,6025,8021,10
Belastingen 1,903,706,307,30
CashFlow -2,908,60-13,405,20
Nettowinst 16,8014,9019,5013,80

Balans (x 1.000.000)

  201620172018
Materiële activa 85,5090,40113,60
Immateriële activa 124,50117,90116,10
Financiële activa 0,400,203,10
Vaste activa 226,40220,80246,40
Voorraden 52,6057,3063,50
Debiteuren 45,6050,2048,00
Overige vorderingen 1,201,001,00
Liquide middelen 12,407,6010,20
Vlottende activa 120,70124,00128,90
Totaal activa 347,10344,80375,30
Gewoon kapitaal 178,10180,30182,10
Preferent kapitaal 80,0184,16101,35
Aandeel van derden 0,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 95,3077,60107,90
Kortlopende schulden 73,7086,9085,30
Totaal passiva 347,10344,80375,30

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 2.6582.5782.6452.465
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 13.19013.40013.52013.570
Winst per aandeel 1,271,111,461,03
Dividend per aandeel 0,780,780,870,87
Cashflow per aandeel 3,103,302,912,70
Intrinsieke waarde per aandeel 12,1012,5112,4712,56
Koers-winstverhouding 19,0824,1027,5120,29
Dividend rendement (%) 3,222,922,174,16
Rendement eigen vermogen (%) 9,898,3710,827,58
Koers einde boekjaar 24,2426,7540,1620,90

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: VWD Group