Kendrion

AEX:KENDR, NL0000852531
12,240 17:35
+0,300 ( +2,51% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 443,50461,80448,70412,40
Operationele kosten 421,30434,90424,60396,10
Afschrijvingen 24,0023,5025,4026,20
BedrijfsResultaat 21,7028,7024,2011,20
Resultaat voor belastingen 18,6025,8021,1010,60
Belastingen 3,706,307,302,70
CashFlow 8,60-13,405,203,70
Nettowinst 14,9019,5013,807,90

Balans (x 1.000.000)

  201720182019
Materiële activa 90,40113,60111,40
Immateriële activa 117,90116,10115,50
Financiële activa 0,203,102,70
Vaste activa 220,80246,40244,80
Voorraden 57,3063,5056,30
Debiteuren 50,2048,0042,90
Overige vorderingen 1,001,002,70
Liquide middelen 7,6010,207,10
Vlottende activa 124,00128,90113,20
Totaal activa 344,80375,30358,00
Gewoon kapitaal 180,30182,10203,50
Preferent kapitaal 84,16101,35114,03
Aandeel van derden 0,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 77,60107,9079,30
Kortlopende schulden 86,9085,3075,20
Totaal passiva 344,80375,30358,00

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 2.5782.6452.4652.316
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 13.40013.52013.57014.930
Winst per aandeel 1,111,461,030,54
Dividend per aandeel 0,780,870,870,00
Cashflow per aandeel 3,302,912,702,74
Intrinsieke waarde per aandeel 12,5112,4712,5613,63
Koers-winstverhouding 24,1027,5120,2938,80
Dividend rendement (%) 2,922,174,160,00
Rendement eigen vermogen (%) 8,3710,827,583,88
Koers einde boekjaar 26,7540,1620,9020,95

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: VWD Group