Kendrion

AEX:KENDR, NL0000852531
16,300 17:35
-0,300 ( -1,81% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 443,50461,80448,70412,40
Operationele kosten 421,30434,90424,60396,10
Afschrijvingen 24,0023,5025,4026,20
BedrijfsResultaat 21,7028,7024,2011,20
Resultaat voor belastingen 18,6025,8021,1010,60
Belastingen 3,706,307,302,70
CashFlow 8,60-13,405,203,70
Nettowinst 14,9019,5013,807,90

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 85,5090,40113,60111,40
Immateriële activa 124,50117,90116,10115,50
Financiële activa 0,400,203,102,70
Vaste activa 226,40220,80246,40244,80
Voorraden 52,6057,3063,5056,30
Debiteuren 45,6050,2048,0042,90
Overige vorderingen 1,201,001,002,70
Liquide middelen 12,407,6010,207,10
Vlottende activa 120,70124,00128,90113,20
Totaal activa 347,10344,80375,30358,00
Gewoon kapitaal 178,10180,30182,10203,50
Preferent kapitaal 80,0184,16101,35114,03
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 95,3077,60107,9079,30
Kortlopende schulden 73,7086,9085,3075,20
Totaal passiva 347,10344,80375,30358,00

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 2.5782.6452.4652.316
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 13.40013.52013.57014.930
Winst per aandeel 1,111,461,030,54
Dividend per aandeel 0,780,870,870,00
Cashflow per aandeel 3,302,912,702,74
Intrinsieke waarde per aandeel 12,5112,4712,5613,63
Koers-winstverhouding 24,1027,5120,2938,80
Dividend rendement (%) 2,922,174,160,00
Rendement eigen vermogen (%) 8,3710,827,583,88
Koers einde boekjaar 26,7540,1620,9020,95

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront