STELLANTIS NV

PSE:STLA.FR, NL00150001Q9
12,598 12:23
+0,118 (+0,95%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 110.412,00108.187,0086.676,00149.419,00
EBITDA (mln.) 10.671,0010.471,007.487,0020.997,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 5.164,005.026,002.344,0015.126,00
Resultaat voor belasting (mln.) 3.806,0091,001.356,0014.139,00
Netto winst (mln.) 3.608,006.622,0029,0014.200,00
Winst per aandeel 2,334,230,024,64
Koers winst verhouding 5,463,16732,903,61
Dividend per aandeel 0,651,04
Dividend rendement 5,11%6,21%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 26.307,0028.608,0027.582,0035.488,00
Immateriële activa 25.719,0026.704,0025.574,0046.556,00
Financiële activa 2.002,002.009,002.086,006.022,00
Vaste activa 58.581,0063.112,0059.677,0096.971,00
Voorraden 10.694,009.722,008.094,0011.361,00
Debiteuren 2.048,002.064,001.581,002.998,00
Overige vorderingen 419,00372,0089,00285,00
Liquide middelen 12.450,0015.014,0023.846,0049.629,00
Vlottende activa 38.292,0034.932,0040.053,0074.795,00
Totaal activa 96.873,0098.044,0099.730,00171.766,00
Gewoon kapitaal 24.702,0028.537,0025.737,0055.907,00
Preferent kapitaal 16.927,0020.197,0011.572,003.100,00
Aandeel van derden 201,00138,00124,00400,00
Langlopende schulden 25.496,0026.015,0034.832,0050.602,00
Kortlopende schulden 46.474,0043.354,0039.037,0064.857,00
Totaal passiva 96.873,0098.044,0099.730,00171.766,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 198.545191.752189.512281.595
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.548.4401.564.1101.572.0203.059.280
Cashflow per aandeel 6,426,695,846,09
Intrinsieke waarde per aandeel 15,3018,2416,3717,21
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,830,730,900,97
Rendement eigen vermogen (%) 14,4923,090,1125,40
Koers einde boekjaar 12,7213,3614,6616,74
Premium

‘Stellantis verkoopt in Europa meer elektrische auto’s dan Tesla’

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront