arGEN-X

BRU:ARGX.BL, NL0010832176
385,100 17:35
-1,900 (-0,49%)

Kerncijfers (USD)

  2018201920202021
Omzet (mln.) 29,2383,6857,08539,42
EBITDA (mln.) -81,36-176,38-414,34-342,88
Bedrijfs resultaat (mln.) -81,85-178,55-417,77-348,75
Resultaat voor belasting (mln.) -65,85-158,21-526,14-399,74
Netto winst (mln.) -66,64-162,97-528,92-408,27
Winst per aandeel -1,99-4,22-11,65-7,99
Koers winst verhouding -42,81-34,03-20,77-39,46

Balans (mln.) (USD)

  2018201920202021
Materiële activa 0,828,179,4915,84
Immateriële activa 0,0640,16136,41171,68
Financiële activa 2,60
Vaste activa 6,0260,12181,38307,30
Voorraden 20,53109,08
Debiteuren 0,2122,580,2328,06
Liquide middelen 282,73331,28991,611.334,68
Vlottende activa 572,441.373,221.676,312.542,97
Totaal activa 578,461.433,341.857,692.850,27
Gewoon kapitaal 538,401.050,751.364,372.534,22
Preferent kapitaal 30,9570,50162,98465,41
Langlopende schulden 0,01222,64225,6214,81
Kortlopende schulden 40,06159,96267,70301,24
Totaal passiva 578,461.433,341.857,692.850,27

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 105188336650
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 33.42038.62045.41051.080
Cashflow per aandeel -1,613,48-7,63-11,88
Intrinsieke waarde per aandeel 16,1127,2130,0549,61
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,295,288,056,36
Rendement eigen vermogen (%) -12,38-15,51-38,77-16,11
Koers einde boekjaar 85,20143,60242,00315,30

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront