Agfa-Gevaert

BRU:AGFB, BE0003755692
3,775 10:41
+0,010 (+0,27%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 2.635,002.514,002.303,002.281,00
Operationele kosten 2.779,002.654,002.485,002.563,00
Afschrijvingen 72,0056,0060,00133,00
BedrijfsResultaat 123,00105,0027,00-12,00
Resultaat voor belastingen 115,0098,0019,00-25,00
Belastingen 35,0053,0034,0028,00
CashFlow 4,00-56,0074,00-36,00
Nettowinst 70,0037,00-24,00-53,00

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 198,00190,00174,00142,00
Immateriële activa 621,00589,00615,00566,00
Financiële activa 16,0016,0013,0012,00
Vaste activa 1.066,00985,001.019,001.060,00
Voorraden 483,00487,00498,00436,00
Debiteuren 505,00503,00420,00408,00
Overige vorderingen 89,0086,0096,00100,00
Liquide middelen 129,0068,00141,00107,00
Vlottende activa 1.286,001.248,001.348,001.234,00
Totaal activa 2.352,002.233,002.367,002.294,00
Gewoon kapitaal 215,00275,00252,0083,00
Preferent kapitaal -941,00-918,00-917,00-1.035,00
Aandeel van derden 37,0032,0038,0047,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 1.382,001.241,001.336,001.402,00
Kortlopende schulden 718,00685,00741,00761,00
Totaal passiva 2.352,002.233,002.367,002.294,00

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 10.0429.8409.6629.247
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 171.850171.850171.850171.850
Winst per aandeel 0,420,22-0,14-0,32
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 0,830,23-0,260,72
Intrinsieke waarde per aandeel 1,251,601,470,48
Koers-winstverhouding 8,7517,67-23,79-14,43
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) 32,5613,45-9,52-63,86
Koers einde boekjaar 3,673,893,334,62

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront