Agfa-Gevaert

BRU:AGFB, BE0003755692
3,500 17:35
+0,096 ( +2,82% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 2.635,002.514,002.303,002.281,00
Operationele kosten 2.779,002.654,002.485,001.774,00
Afschrijvingen 72,0056,0060,00133,00
BedrijfsResultaat 123,00105,0027,00-12,00
Resultaat voor belastingen 115,0098,0019,00-25,00
Belastingen 35,0053,0034,0028,00
CashFlow 4,00-56,0074,00-36,00
Nettowinst 70,0037,00-24,00-53,00

Balans (x 1.000.000)

  201720182019
Materiële activa 190,00174,00142,00
Immateriële activa 589,00615,00566,00
Financiële activa 16,0013,0012,00
Vaste activa 985,001.019,001.060,00
Voorraden 487,00498,00436,00
Debiteuren 503,00420,00408,00
Overige vorderingen 86,0096,00100,00
Liquide middelen 68,00141,00107,00
Vlottende activa 1.248,001.348,001.234,00
Totaal activa 2.233,002.367,002.294,00
Gewoon kapitaal 275,00252,0083,00
Preferent kapitaal -918,00-917,00-1.117,00
Aandeel van derden 32,0038,0047,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 1.241,001.336,001.402,00
Kortlopende schulden 685,00741,00761,00
Totaal passiva 2.233,002.367,002.294,00

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 10.0429.8409.6629.600
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 171.850171.850171.850171.850
Winst per aandeel 0,420,22-0,14-0,31
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 0,830,23-0,260,72
Intrinsieke waarde per aandeel 1,251,601,470,48
Koers-winstverhouding 8,7517,67-23,79-14,90
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) 32,5613,45-9,52-63,86
Koers einde boekjaar 3,673,893,334,62

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: VWD Group