Agfa-Gevaert

BRU:AGFB.BL, BE0003755692
3,565 17:35
+0,020 (+0,56%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 2.303,002.281,001.748,001.801,00
EBITDA (mln.) 87,00121,0020,0072,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 27,00-12,00-52,009,00
Resultaat voor belasting (mln.) 19,00-25,00-802,001,00
Netto winst (mln.) -24,00-53,00613,00-17,00
Winst per aandeel -0,14-0,323,66-0,11
Koers winst verhouding -23,79-14,431,07-34,45

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 174,00142,00205,00197,00
Immateriële activa 615,00566,00284,00293,00
Financiële activa 13,0012,001,00
Vaste activa 1.019,001.060,00714,00756,00
Voorraden 498,00436,00389,00418,00
Debiteuren 420,00408,00297,00307,00
Overige vorderingen 96,00100,0078,0082,00
Liquide middelen 141,00107,00585,00398,00
Vlottende activa 1.348,001.234,001.490,001.339,00
Totaal activa 2.367,002.294,002.204,002.095,00
Gewoon kapitaal 252,0083,00570,00632,00
Preferent kapitaal -917,00-1.035,00-1.240,00-1.049,00
Aandeel van derden 38,0047,0051,0054,00
Langlopende schulden 1.336,001.402,001.045,00812,00
Kortlopende schulden 741,00761,00538,00597,00
Totaal passiva 2.367,002.294,002.204,002.095,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 9.6629.2477.4576.993
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 171.850171.850167.750165.000
Cashflow per aandeel -0,260,72-0,91-0,70
Intrinsieke waarde per aandeel 1,470,483,403,83
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,279,561,150,99
Rendement eigen vermogen (%) -9,52-63,86107,54-2,69
Koers einde boekjaar 3,334,623,903,79

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront