D'Ieteren

BRU:DIE, BE0974259880
59,500 9:06
+0,200 (+0,34%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 6.482,203.460,903.588,203.820,60
Operationele kosten 6.220,703.213,403.331,003.682,60
Afschrijvingen 141,4021,9023,5041,90
BedrijfsResultaat 112,60145,301.096,90117,60
Resultaat voor belastingen 99,6099,8067,5093,20
Belastingen 23,0028,5020,9028,70
CashFlow -3,40246,1026,40-211,40
Nettowinst 49,90112,601.048,0064,50

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 578,20220,30235,90297,60
Immateriële activa 1.968,00606,80623,40541,90
Financiële activa 64,3069,20721,40349,30
Vaste activa 2.725,20941,801.631,701.234,70
Voorraden 679,00367,70455,70492,80
Debiteuren 195,7027,20356,00373,40
Overige vorderingen 7,507,6010,0010,50
Liquide middelen 98,20297,30933,001.265,30
Vlottende activa 1.106,403.354,101.793,902.223,50
Totaal activa 3.831,604.295,903.425,603.458,20
Gewoon kapitaal 1.683,001.764,302.655,102.640,70
Preferent kapitaal -105,70-43,50-12,20-12,20
Aandeel van derden 0,50-3,800,300,60
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 1.102,90311,80308,60313,50
Kortlopende schulden 1.045,202.223,60461,60503,40
Totaal passiva 3.831,604.295,903.425,603.458,20

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 28.34831.2222.3842.630
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 55.30055.30055.30055.300
Winst per aandeel 0,922,0819,361,20
Dividend per aandeel 0,953,801,001,00
Cashflow per aandeel 7,011,54-0,500,89
Intrinsieke waarde per aandeel 29,4928,1447,0346,78
Koers-winstverhouding 45,6518,051,7052,17
Dividend rendement (%) 2,2610,123,041,60
Rendement eigen vermogen (%) 2,966,3839,472,44
Koers einde boekjaar 42,0037,5432,9262,60

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront