D'IETEREN GROUP

BRU:DIE.BL, BE0974259880
160,700 17:35
-1,800 (-1,11%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 3.460,903.588,203.820,603.331,30
EBITDA (mln.) 167,201.120,40159,5078,50
Bedrijfs resultaat (mln.) 145,301.096,90117,6010,20
Resultaat voor belasting (mln.) 99,8067,5093,20158,20
Netto winst (mln.) 112,601.048,0064,50141,90
Winst per aandeel 2,0819,361,202,62
Koers winst verhouding 18,051,7052,1725,88
Dividend per aandeel 3,801,001,001,35
Dividend rendement 10,12%3,04%1,60%1,99%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 220,30235,90297,60262,90
Immateriële activa 606,80623,40541,90527,40
Financiële activa 69,20721,40349,30707,10
Vaste activa 941,801.631,701.234,701.541,00
Voorraden 367,70455,70492,80457,40
Debiteuren 27,20356,00373,40309,10
Overige vorderingen 7,6010,0010,5018,20
Liquide middelen 297,30933,001.265,301.088,50
Vlottende activa 3.354,101.793,902.223,501.906,00
Totaal activa 4.295,903.425,603.458,203.447,00
Gewoon kapitaal 1.764,302.655,102.640,702.739,40
Preferent kapitaal -43,50-12,20-12,20-5,00
Aandeel van derden -3,800,300,603,50
Langlopende schulden 311,80308,60313,50259,90
Kortlopende schulden 2.223,60461,60503,40444,20
Totaal passiva 4.295,903.425,603.458,203.447,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 31.2222.3842.6302.660
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 55.30055.30055.30053.590
Cashflow per aandeel 1,54-0,500,893,33
Intrinsieke waarde per aandeel 28,1447,0346,7849,77
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,330,701,341,36
Rendement eigen vermogen (%) 6,3839,472,445,18
Koers einde boekjaar 37,5432,9262,6067,80

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront