Immobel

BRU:IMMO.BL, BE0003599108
58,900 17:35
-0,100 (-0,17%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 329,13419,54375,39392,85
EBITDA (mln.) 73,36121,7053,67103,64
Bedrijfs resultaat (mln.) 68,66115,9149,9999,06
Resultaat voor belasting (mln.) 65,54111,6342,7093,96
Netto winst (mln.) 56,81102,4433,2792,15
Winst per aandeel 6,4711,663,589,25
Koers winst verhouding 7,795,6919,057,88
Dividend per aandeel 2,422,662,773,05
Dividend rendement 4,80%4,01%4,06%4,18%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 105,2481,125,786,57
Immateriële activa 0,4344,3344,3744,04
Financiële activa 71,4170,31379,99432,20
Vaste activa 181,67213,31448,37506,26
Voorraden 511,84694,58683,12698,62
Debiteuren 20,7372,5233,1738,12
Overige vorderingen 0,922,703,451,37
Liquide middelen 170,89156,15148,06273,38
Vlottende activa 784,701.087,90982,771.178,89
Totaal activa 966,371.301,211.431,141.685,15
Gewoon kapitaal 344,75426,15491,92571,57
Preferent kapitaal 55,3755,01126,831,68
Aandeel van derden 0,122,012,5711,35
Langlopende schulden 332,88523,38609,60535,10
Kortlopende schulden 288,75349,67327,05567,13
Totaal passiva 966,371.301,211.431,141.685,15

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 105185200272
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 10.00010.0009.3009.970
Cashflow per aandeel -6,10-14,85-10,61-2,13
Intrinsieke waarde per aandeel 32,3540,2850,0354,28
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,561,651,361,34
Rendement eigen vermogen (%) 16,4824,046,7616,12
Koers einde boekjaar 50,4066,4068,2072,90

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront