Recticel

BRU:REC, BE0003656676
9,910 9:29
+0,090 (+0,92%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 1.048,321.135,401.117,701.038,52
Operationele kosten 1.108,931.184,461.186,551.142,20
Afschrijvingen 30,4829,3630,0031,77
BedrijfsResultaat 35,5946,6042,6635,91
Resultaat voor belastingen 27,4940,1039,0628,92
Belastingen 11,1616,2010,214,20
CashFlow -16,7019,40-20,6034,66
Nettowinst 16,3323,9028,8524,72

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 216,21226,80232,50227,62
Immateriële activa 37,1836,5035,4038,72
Financiële activa 85,7979,5071,9068,80
Vaste activa 391,26384,60392,10501,87
Voorraden 91,9099,40103,80101,80
Debiteuren 101,51110,90107,7099,12
Overige vorderingen 1,441,405,601,45
Liquide middelen 37,2857,8039,5548,48
Vlottende activa 301,69345,60344,96300,60
Totaal activa 692,95730,20737,06802,47
Gewoon kapitaal 251,20261,80264,98274,70
Preferent kapitaal -33,43-42,59-41,14-43,91
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 171,54174,00131,03194,81
Kortlopende schulden 270,21294,40341,05332,26
Totaal passiva 692,95730,20737,06802,47

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 6.4216.6786.4846.102
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 54.06054.78055.23055.400
Winst per aandeel 0,300,440,530,45
Dividend per aandeel 0,180,220,240,24
Cashflow per aandeel 0,791,381,041,21
Intrinsieke waarde per aandeel 4,474,564,564,72
Koers-winstverhouding 22,1017,5712,0618,47
Dividend rendement (%) 2,712,853,762,89
Rendement eigen vermogen (%) 6,509,1310,899,00
Koers einde boekjaar 6,637,736,398,31

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront