Galapagos

AEX:GLPG.NL, BE0003818359
53,080 17:36
-0,260 (-0,49%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 317,85895,88530,26538,60
EBITDA (mln.) -28,57-159,95-130,96
Bedrijfs resultaat (mln.) -33,65-178,63-165,60
Resultaat voor belasting (mln.) -29,21150,06-315,35-145,19
Netto winst (mln.) -29,26149,84-305,44-103,23
Winst per aandeel -0,542,32-4,69-1,58
Koers winst verhouding -149,1980,39-17,16-31,15

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 23,14103,38137,51
Immateriële activa 3,6367,5760,10
Financiële activa 1,28
Vaste activa 110,64348,38331,31
Voorraden 0,2820,57
Debiteuren 18,61148,42111,34
Liquide middelen 1.290,805.780,835.161,474.703,18
Vlottende activa 1.328,855.369,354.861,85
Totaal activa 1.439,506.068,615.717,735.193,16
Gewoon kapitaal 1.214,252.875,662.670,362.643,36
Preferent kapitaal -60,352.525,88-14,10-11,90
Langlopende schulden 5,342.412,101.983,33
Kortlopende schulden 219,90635,27566,47
Totaal passiva 1.439,506.068,615.717,735.193,16

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 7251.0031.3041.309
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 54.47064.67065.08065.500
Cashflow per aandeel -2,6249,62-6,57-7,69
Intrinsieke waarde per aandeel 22,2944,4741,0340,36
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,614,191,961,22
Rendement eigen vermogen (%) -2,415,21-11,44-3,91
Koers einde boekjaar 80,56186,5080,4849,22

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront