Telenet Group Holding

BRU:TNET1, BE0003826436
32,220 12:51
-0,040 ( -0,12% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 2.429,122.528,012.534,842.583,90
Operationele kosten 2.224,302.561,442.310,832.295,70
Afschrijvingen 515,96714,00658,00681,30
BedrijfsResultaat 312,95374,71604,14659,10
Resultaat voor belastingen 84,58155,47370,80352,40
Belastingen 43,0141,69118,60117,90
CashFlow -178,07-60,1049,1013,20
Nettowinst 41,82112,22253,38234,50

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 2.046,822.146,332.237,502.366,80
Immateriële activa 2.250,102.560,612.560,102.664,90
Financiële activa 29,1335,1072,3022,40
Vaste activa 4.532,545.000,085.137,405.398,70
Voorraden 21,7021,5228,0025,20
Debiteuren 210,77217,75201,90204,50
Overige vorderingen 0,000,000,000,00
Liquide middelen 99,2039,0588,20101,40
Vlottende activa 474,92453,59519,10523,20
Totaal activa 5.007,465.453,675.656,485.921,90
Gewoon kapitaal -1.226,02-1.113,32-1.648,40-1.512,10
Preferent kapitaal 70,9795,16295,99195,70
Aandeel van derden 18,3721,8622,9025,10
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 4.998,515.030,905.605,815.724,30
Kortlopende schulden 1.216,591.514,231.676,181.684,60
Totaal passiva 5.007,465.453,675.656,485.921,90

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 3.3873.3533.3103.611
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 117.340117.720117.720114.660
Winst per aandeel 0,360,972,282,13
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 6,387,069,149,53
Intrinsieke waarde per aandeel -10,45-9,46-14,00-13,19
Koers-winstverhouding 146,4459,8917,8118,81
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) -3,41-10,08-15,37-15,51
Koers einde boekjaar 52,7258,0940,6040,06

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: VWD Group