MDxHealth

BRU:MDXH.BL, BE0003844611
0,932 17:35
-0,002 (-0,21%)

Kerncijfers (USD)

  2017201820192020
Omzet (mln.) 40,5828,6611,7818,58
EBITDA (mln.) -10,38-29,13-39,75-23,51
Bedrijfs resultaat (mln.) -12,27-32,10-43,17-27,12
Resultaat voor belasting (mln.) -12,40-32,49-43,68-28,66
Netto winst (mln.) -12,29-32,45-43,10-28,66
Winst per aandeel -0,25-0,54-0,61-0,34
Koers winst verhouding -15,40-3,43-1,70-2,62

Balans (mln.) (USD)

  2017201820192020
Materiële activa 2,572,071,353,71
Immateriële activa 16,6415,547,275,06
Vaste activa 19,2017,619,728,77
Voorraden 1,921,811,192,32
Debiteuren 19,8219,066,643,77
Liquide middelen 16,8326,2022,0515,95
Vlottende activa 39,3247,8630,8723,09
Totaal activa 58,5265,4840,5931,86
Gewoon kapitaal 43,5552,1219,725,85
Preferent kapitaal -4,84-26,407,178,08
Langlopende schulden 1,861,8810,4812,99
Kortlopende schulden 13,1211,4810,3913,02
Totaal passiva 58,5265,4840,5931,86

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 223187177177
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 49.95059.94070.53083.200
Cashflow per aandeel -0,21-0,47-0,32-0,24
Intrinsieke waarde per aandeel 0,870,870,280,07
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,422,133,7212,66
Rendement eigen vermogen (%) -28,22-62,26-218,52-490,03
Koers einde boekjaar 3,851,851,040,89

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront