Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Aandeel

Fagron BE0003874915

Laatste koers (eur)

18,640
  • Verschill

    -0,260 -1,38%
  • Volume

    30.080 Gem. (3M) 47,1K
  • Bied

    -  
  • Laat

    -  
+ Toevoegen aan watchlist

Sectorvergelijking

Onze adviezen zijn alleen toegankelijk voor abonnees

U leest onze Premium-artikelen al voor slechts €2,41 per week. Als abonnee ontvangt u onbeperkt toegang tot al onze aandelenanalyses en beleggingstips

Al abonnee? Log in

Kerncijfers

20202021202220232024 *2025 *2026 *2027 *
Omzet (mln.)557,16577,92695,35767,19 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.)120,03116,77133,39147,94 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Bedrijfsresultaat (mln.)88,7487,4497,91108,63 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.)73,7276,8287,7784,45 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.)59,6061,0069,6170,55 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel0,830,840,960,97 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Koerswinstverhouding22,8917,6213,8217,12 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel0,180,200,250,30 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividendrendement0,95%1,35%1,88%1,81% Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op geinvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Vrije kasstroom Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium

Balans (mln.)

2020202120222023
Materieleactiva118,63128,63143,60109,83
Immaterieleactiva389,17411,08463,40482,92
Financieleactiva17,4938,11
Vasteactiva530,94566,71653,00671,05
Voorraden79,7990,83108,34113,94
Debiteuren42,1451,9060,7262,05
Liquidemiddelen84,2570,65125,34133,01
Vlottendeactiva221,88233,71318,01335,90
Totaalactiva752,83800,42971,011.006,95
Gewoonkapitaal253,11320,11404,54463,75
Preferentkapitaal-289,40-277,15
Aandeelvanderden4,715,365,983,87
Langlopendeschulden294,75329,89389,48364,07
Kortlopendeschulden200,26145,06171,01175,26
Totaalpassiva752,83800,42971,011.006,95

Overige data

2020202120222023
Aantalwerknemers2.9213.0613.0353.282
Aantaluitstaandeaandelenx100072.09072.64072.88073.000
Cashflowperaandeel1,291,081,501,71
Intrinsiekewaardeperaandeel3,334,215,306,05
Koers intrinsiekewaardeverhouding5,713,522,502,74
Rendementeigenvermogen23,5519,0617,2115,21
Koerseindeboekjaar19,0014,8013,2716,61

Beleggingsideeën van onze partners

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 22 juli

    1. Prijzen bestaande koopwoningen juni (NL)
    2. Chicago Fed activiteitsindex juni (VS)
    3. SAP Q2-cijfers
  2. 23 juli

    1. LVMH Q2-cijfers
    2. Consumentenvertrouwen juli (NL)
    3. Investeringen mei (NL)
    4. Acomo Q2-cijfers
    5. AkzoNobel Q2-cijfers
    6. CM.com Q2-cijfers
    7. Randstad Q2-cijfers
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht