UNIFIEDPOST GROUP

BRU:UPG, BE0974371032
13,280 9:03
-0,100 (-0,75%)

Kerncijfers

  201720182019
Omzet (mln.) 23,4427,6246,95
EBITDA (mln.) 2,67-2,00-8,51
Bedrijfs resultaat (mln.) 1,17-4,45-15,98
Resultaat voor belasting (mln.) 0,88-7,17-22,15
Netto winst (mln.) 0,59-6,16-22,36
Winst per aandeel 0,39-4,06-14,73

Balans (mln.)

  201720182019
Materiële activa 0,711,551,55
Immateriële activa 18,0836,3174,91
Financiële activa 0,616,39
Vaste activa 23,0345,0992,14
Voorraden 0,060,20
Debiteuren 7,0610,5013,32
Overige vorderingen 0,010,250,19
Liquide middelen 0,474,933,05
Vlottende activa 9,3917,3019,16
Totaal activa 32,4262,38111,30
Gewoon kapitaal 10,514,24-19,20
Preferent kapitaal 0,970,84-0,01
Langlopende schulden 4,9437,7866,33
Kortlopende schulden 16,9620,3764,16
Totaal passiva 32,4262,38111,30

Overige Data

  201720182019
Aantal werknemers 219341722
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.5201.5201.520
Cashflow per aandeel 2,83-0,53-2,98
Rendement eigen vermogen (%) 5,64-145,40116,50

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront