AEGON N.V.

CHX:AGN_A.CXE2, NL0000303709
3,602 17:07
-0,027 (-0,74%)

Kerncijfers

  2017201820192020
EBITDA (mln.) 3.693,002.672,003.690,001.525,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 2.828,001.289,002.345,00421,00
Resultaat voor belasting (mln.) 2.393,00782,001.832,00-84,00
Netto winst (mln.) 2.361,00744,001.528,0045,00
Winst per aandeel 0,920,290,59
Koers winst verhouding 5,7814,076,89
Dividend per aandeel 0,270,290,310,12
Dividend rendement 5,08%7,11%7,62%3,71%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Totaal activa 396.291,00393.031,00441.106,00444.868,00
Gewoon kapitaal 24.366,0022.864,0025.028,0025.384,00
Preferent kapitaal 6.656,855.080,326.498,186.961,00
Aandeel van derden 20,0022,0020,0075,00
Groepsvermogen 24.386,0022.886,0025.048,0025.459,00
Totaal passiva 396.291,00393.031,00441.106,00444.868,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 28.31826.54323.75722.322
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 2.659.5702.680.6702.690.1602.044.000
Cashflow per aandeel 0,210,192,71-1,39
Rendement eigen vermogen (%) 9,693,256,110,18
Koers einde boekjaar 5,324,084,073,24

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront