EUR 57,080
0,000
(0,00%)
(ABM FN) Deutsche Bank heeft het advies voor AB InBev dinsdag verlaagd van Kopen naar Houden, maar stelde het koersdoel opwaarts bij van 59,00 naar 60,00 euro.
Volgens de analisten is AB InBev een zeer goed gepositioneerde brouwer, die actief is in de meest attractieve biermarkten in de wereld. Daarbij heeft AB InBev een dominante positie in de belangrijkste markten en presteren de merken van de brouwer stabiel.
Ondanks deze pluspunten heeft AB InBev moeite gehad om de valutaire tegenwind te compenseren en als gevolg daarvan is de afbouw van de schulden veel trager verlopen dan ten tijde van de overname van SABMiller was voorzien.
De korting van 15 procent ten opzichte van concurrenten oogt aantrekkelijk, maar is volgens Deutsche Bank te weinig om een koopadvies te rechtvaardigen. De schuld is namelijk hoog en de bank verwacht dat de consensus nog iets neerwaarts zal worden aangepast.
Het aandeel AB InBev steeg dinsdag met 0,4 procent naar 56,09 euro.
ABM Financial News; info@abmfn.nl; Redactie: +31(0)20 26 28 999.