(ABM FN) De Brusselse beurs beleefde donderdagmiddag een saaie sessie. De Bel20 daalde met 0,3 procent tot 4.229 punten, terwijl beleggers wachtten op de opening van Wall Street, dat gisteravond weer nieuwe records neerzette.
De sterindex in Brussel werd gedrukt door UCB, dat een verlies van 2,6 procent leed.
Binnen de hoofdindex was Syensqo de sterkste stijger met een winst van 2,4 procent. Melexis volgde met een winst van 1,2 procent.
Degroof Petercam verlaagde donderdag het advies voor AB InBev van Kopen naar Houden, terwijl het koersdoel van 68,00 naar 57,50 euro ging. Deze verlaging was vooral het gevolg van de aantrekkende dollar. Het aandeel steeg ondanks deze verlagingen met 0,1 procent tot 50,60 euro.
Buiten de hoofdindex won Barco 4,2 procent, terwijl Colruyt met 2,0 procent daalde.
Kepler Cheuvreux verlaagde het koersdoel voor Greenyard van 6,00 naar 5,50 euro, maar met handhaving van het Houden advies. Kepler besloot na de halfjaarcijfers van Greenyard om de taxaties aan te passen.
Kepler is daarnaast de opvolging gestart van Immobel met een koopadvies en een koersdoel van 21,90 euro, terwijl het eerste advies voor Atenor Reduceren is met een koersdoel van 3,40 euro.
Avantium daalde 10,1 procent naar 1,84 euro, nadat de specialist in bioplastics 11,2 miljoen euro ophaalde met de uitgifte van 6,38 miljoen aandelen. Deze nieuwe aandelen werden geplaatst met een korting van ongeveer 14,5 procent op 1,75 euro.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden