Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

Amerikaanse importprijzen dalen voor het eerst sinds september

Amerikaanse importprijzen dalen voor het eerst sinds september
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De Amerikaanse importprijzen zijn in maart licht gedaald en dat was voor het eerst sinds september vorig jaar. Dit bleek dinsdag uit cijfers van het Amerikaanse ministerie van Arbeid.

De importprijzen daalden met 0,1 procent op maandbasis, nadat ze in februari nog met 0,2 procent stegen, bleek dinsdag uit een herziening. Eerder werd voor die maand een stijging van 0,4 procent gemeld.

In maart daalden de prijzen voor geïmporteerde brandstoffen met 2,3 procent op maandbasis, na stijgingen in januari en februari.

Op jaarbasis lagen de importprijzen in maart 0,9 procent hoger.

De exportprijzen bleven vorige maand stabiel. In februari stegen de exportprijzen nog met 0,5 procent op maandbasis.

Bron: ABM Financial News ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 24 april

    1. Fugro cijfers eerste kwartaal en jaarvergadering
    2. KPN cijfers eerste kwartaal
    3. Flow Traders cijfers eerste kwartaal
    4. BNP Paribas cijfers eerste kwartaal (Fra)
    5. Delivery Hero cijfers eerste kwartaal (Dld)
    6. Orange cijfers eerste kwartaal (Fra)
    7. Kinepolis cijfers eerste kwartaal
    8. Azelis cijfers eerste kwartaal
    9. Unilever cijfers eerste kwartaal
    10. RELX cijfers eerste kwartaal en jaarvergadering
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht