(ABM FN) Econocom heeft in het eerste kwartaal van 2025 een hogere omzet geboekt en houdt vast aan de outlook voor het hele jaar. Dit maakte het IT-bedrijf donderdagavond bekend.
"Econocom heeft zijn solide groeitraject behouden ondanks de voortdurende veranderende economische context", zei CEO Angel Benguigui in een toelichting.
De omzet steeg in de eerste drie maanden met 4,5 procent op jaarbasis naar 663,3 miljoen euro. Bij Technology Management & Financing kwam de groei uit op 16,7 procent, waarvan 14,4 procent autonoom.
"TMF behoudt zijn positieve autonome trend na een sterke groei sinds 2023", aldus Econocom.
Bij Products & Solutions kwamen de opbrengsten op jaarbasis 4,7 procent lager uit en dit was volgens Econocom vooral te wijten aan de voorzichtige Europese markt.
Bij het onderdeel Services steeg de omzet op jaarbasis met 7,0 procent, zowel op gerapporteerde als op autonome basis.
"Deze prestatie wordt met name ondersteund door een aantal deals in Spanje. Elders blijft de groei in lijn met de trend die in 2024 werd waargenomen", aldus Econocom.
Outlook
Econocom verwacht nog altijd dat de groei in 2025 sterker zal zijn dan de groei van 3,6 procent in 2024, "ondanks de veranderende wereldwijde omgeving", aldus het bedrijf.
"In het kader van zijn strategisch plan One Econocom blijft Econocom ernaar streven om zijn marktpositie te versterken via gerichte overnames in belangrijke geografische gebieden. Ondertussen blijft de groep streven naar de afstoting van niet-kernactiviteiten, waaronder slecht presterende", zei het bedrijf verder.
Het aandeel Econocom sloot donderdag 0,1 procent lager op 1,82 euro.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden