(ABM FN-Dow Jones) Morgan Stanley heeft in het derde kwartaal van 2025 meer inkomsten gerealiseerd en zag daardoor de winst ook flink toenemen. Dit bleek woensdag voorbeurs uit de cijfers van de Amerikaanse zakenbank.
"Een uitstekend kwartaal", oordeelde CEO Ted Pick.
De omzet steeg op jaarbasis van 15,4 miljard naar 18,2 miljard dollar, een record. Net als vorig kwartaal droegen alle drie de divisies bij aan de omzetgroei. Bij Institutional Securities stegen de inkomsten van 6,8 miljard naar 8,5 miljard dollar dankzij een "robuuste" aandelenhandel en een herstel van de zakenbank.
Morgan Stanley trof geen voorzieningen voor slechte leningen. Vorig jaar was dit ook al een klein bedrag, namelijk 79 miljoen dollar.
De winst van Morgan Stanley steeg met circa 44 procent van 3,2 naar 4,6 miljard dollar, ofwel van 1,88 naar 2,80 dollar per aandeel.
Het aandeel Morgan Stanley steeg na de cijfers met ruim 2 procent.
Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Gaat dit aandeel stijgen of dalen?