Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Rode planeet als pijlen grid met hoorntjes Beursduivel

IBA en Shreeji ondertekenen overeenkomst voor levering van vier cyclotrons in India

IBA en Shreeji ondertekenen overeenkomst voor levering van vier cyclotrons in India
Beeld: IBA

(ABM FN) IBA en Shreeji hebben een overeenkomst ondertekend voor de levering en installatie van vier KIUBE 300-cyclotrons in India. Dit maakte IBA donderdagmorgen bekend.

De systemen worden geïnstalleerd in Ahmedabad, Nagpur, Kochi en Bhubaneswar ter ondersteuning van de productie op industriële schaal van met fluor-18 gelabelde verbindingen en andere PET-radiopharmaca.

De waarde van het contract bedraagt 5 tot 7 miljoen euro.

Shreeji koos naar eigen zeggen voor de cyclotrons van IBA vanwege de hoge bundelstroomcapaciteit, industriële betrouwbaarheid en duidelijke upgrade-mogelijkheden.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Umicore verliest glans in Brussel
  2. Nieuwe opdracht voor IBA uit Taiwan

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
IBA kopen verkopen