ING Groep Put-optie jun-2023 10,00

AEX:ING
1,020 17:01
+0,170 (+20,00%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Resultaat voor belasting (mln.) 7.147,006.839,006.835,003.809,00
Netto winst (mln.) 4.905,004.703,004.781,002.485,00
Winst per aandeel 1,261,211,230,64
Koers winst verhouding 12,167,788,6911,94
Dividend per aandeel 0,670,680,690,12
Dividend rendement 4,37%7,23%6,46%1,57%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Totaal activa 846.216,00887.030,00891.744,00937.275,00
Gewoon kapitaal 50.406,0050.932,0053.769,0054.637,00
Preferent kapitaal 4.377,143.597,083.999,032.333,00
Aandeel van derden 715,00803,00893,001.022,00
Groepsvermogen 51.121,0051.735,0054.662,0055.659,00
Achtergestelde schulden 15.968,0013.724,0016.588,0015.805,00
Totaal passiva 846.216,00887.030,00891.744,00937.275,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 51.81552.85554.51453.253
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 3.885.7903.891.7303.896.7303.898.900
Cashflow per aandeel -1,351,783,3525,97
Intrinsieke waarde per aandeel 11,6312,4113,1113,89
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,320,760,820,55
Rendement eigen vermogen (%) 9,739,238,894,55
Koers einde boekjaar 15,339,4110,697,64

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront