De derde maandag van de maand staat inmiddels garant voor een nieuwe kooptip voor Premiumleden. De aandacht is ditmaal gericht op Scandinavië.
Ditmaal tippen we een bedrijf dat onmisbaar is voor de bouw van windparken op zee, maar tegelijkertijd nog onbekend is bij het grote publiek.
Het gaat om een bedrijf waarvan de omzet naar verwachting elk jaar verdubbelt tot en met 2026, om in 2027 voor het eerst de kaap van €1 miljard te slechten. De groei bij de winstgevendheid is nóg groter. Dat komt door de hefboomwerking: een deel van de kosten is vast en groeit daarom niet mee met de omzet. Zo verbleekt de nettowinst van 2023 bij de verwachting voor 2027: ruim veertig keer zo veel. Het wereldwijde marktaandeel moet tegen die tijd zijn gegroeid tot 50%.
Bent u al abonnee? Log hier in
Dit artikel is alleen voor abonnees.