In de Belgische hoofdindex Bel20 is Azelis dit jaar met een verlies bijna 30% met afstand het slechtst presterende aandeel. In april bereikte het aandeel de laagste koers ooit na een ronduit slechte ontvangst van de kwartaalcijfers. Sinds de beursgang in 2021 staat er een verlies van meer dan 50% op het bord.
De teleurstellende prestaties hebben niet alleen te maken met een slecht kwartaalrapport. De distributeur van chemicaliën en voedingsingrediënten loopt al langere tijd achter de feiten aan en mist de handvatten om het tij op korte termijn te keren.
Q1 in het kort
De reactie van beleggers op de Q1-resultaten was niet mals. Het aandeel dook scherp lager, nadat er in het eerste kwartaal een omzetgroei van 4,5% tot €1,1 miljard werd gerealiseerd.
Bent u al abonnee? Log hier in
Dit artikel is alleen voor abonnees.