Galapagos presenteert nieuwe data voor filgotinib op internationaal congres

Galapagos presenteert nieuwe data voor filgotinib op internationaal congres

(ABM FN-Dow Jones) Galapagos zal op het jaarlijkse congres van de European League Against Rheumatism (EULAR), dat van 31 mei tot 3 juni 2023 plaatsvindt in Milaan, meerdere abstracts presenteren.  Dit maakte het bedrijf maandagavond bekend.

Het betreft onder andere analyses van gerandomiseerde gecontroleerde onderzoeken (RCT's) en real-world evidence (RWE) studies, die het werkzaamheids- en veiligheidsprofiel van filgotinib ondersteunen.

9 posterpresentaties en 3 abstracts versterken de betrokkenheid van het bedrijf bij immunologie en bij de gemeenschap van patiënten met reumatoïde artritis (RA) evenals bij zorgverleners.

Ook worden nieuwe analyses van lange termijn verlengingsstudies die inzichten geven over de werkzaamheid en veiligheid van filgotinib op het congres gepresenteerd.

Tussentijdse baseline gegevens, werkzaamheids- en veiligheidsdata van de real-world FILOSOPHY-studie bij RA-patiënten, worden online gepubliceerd.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is leverancier van beursnieuws, -video en -data, zowel voor real-time handelsplatformen en dealingrooms als voor online en offline media uitgaven. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Galapagos kopen verkopen

86% zegt kopen

14 stemmen

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 28 september

    1. ECB economisch bulletin
    2. Duitsland inflatie CPI sep +4,5% YoY volitaliteit verwacht
    3. VS BBP Q2 (laatste herziening) +2,2% QoQ
    4. VS wekelijkse jobless claims
    5. VS pending Home sales aug volitaliteit verwacht
    6. Nike Q1-cijfers (gebroken boekjaar)
    7. Powell spreekt volitaliteit verwacht
  2. 29 september

    1. Beurzen China gesloten i.v.m. Mid-autumn Moon Festival
    2. China Caixin manufacturing PMI sep volitaliteit verwacht
    3. Duitsland detailhandelsverkopen aug
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht