AALBERTS NV » Research (Aandeel) | Beursduivel.be

AALBERTS NV

AEX:AALB, NL0000852564
40,580 17:28
+0,690 ( +1,73% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 2.475,302.522,102.694,002.758,90
Operationele kosten 2.063,302.081,802.223,702.257,60
Afschrijvingen 120,10123,60120,60132,60
BedrijfsResultaat 244,60264,80293,10323,10
Resultaat voor belastingen 226,80248,20276,40306,40
Belastingen 58,6062,4068,0065,60
CashFlow 61,30-39,30128,5027,00
Nettowinst 165,70182,60204,50238,20

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 736,40761,50774,90818,20
Immateriële activa 1.049,801.128,201.126,601.234,80
Financiële activa
Vaste activa 1.799,301.903,101.916,202.068,10
Voorraden 498,80521,10556,80613,70
Debiteuren 342,70346,60353,10342,90
Overige vorderingen 10,804,303,5013,10
Liquide middelen 45,6040,9043,5053,70
Vlottende activa 941,50955,50994,201.079,80
Totaal activa 2.740,802.858,602.910,403.147,90
Gewoon kapitaal 1.268,701.373,101.490,301.651,60
Preferent kapitaal 874,55962,051.057,351.184,95
Aandeel van derden 16,0018,0022,4024,20
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 763,40706,30640,30674,00
Kortlopende schulden 692,70761,20757,40798,10
Totaal passiva 2.740,802.858,602.910,403.147,90

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 14.84315.28716.00316.452
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 110.580110.580110.580110.580
Winst per aandeel 1,501,651,852,15
Dividend per aandeel 0,520,580,650,75
Cashflow per aandeel 2,162,763,042,91
Intrinsieke waarde per aandeel 10,9511,8412,8314,19
Koers-winstverhouding 21,1918,6822,9213,51
Dividend rendement (%) 1,641,881,532,58
Rendement eigen vermogen (%) 13,0613,3013,7214,42
Koers einde boekjaar 31,7930,8242,4029,05

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
# calculated realtime by Commerzbank & '^' by BNP Paribas, streaming powered by VWD Group