AALBERTS NV

AEX:AALB, NL0000852564
29,470 17:29
-0,800 ( -2,64% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 2.522,102.694,002.758,902.841,30
Operationele kosten 2.081,802.223,702.257,602.443,60
Afschrijvingen 123,60120,60132,6095,70
BedrijfsResultaat 264,80293,10323,10320,40
Resultaat voor belastingen 248,20276,40306,40297,70
Belastingen 62,4068,0065,6068,20
CashFlow -39,30128,5027,00-9,50
Nettowinst 182,60204,50238,20225,70

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 761,50774,90818,20874,30
Immateriële activa 1.128,201.126,601.234,801.319,80
Financiële activa
Vaste activa 1.903,101.916,202.068,102.382,50
Voorraden 521,10556,80613,70626,00
Debiteuren 346,60353,10342,90338,50
Overige vorderingen 4,303,5013,106,30
Liquide middelen 40,9043,5053,7058,50
Vlottende activa 955,50994,201.079,801.083,10
Totaal activa 2.858,602.910,403.147,903.465,60
Gewoon kapitaal 1.373,101.490,301.651,601.809,80
Preferent kapitaal 962,051.057,351.184,951.355,65
Aandeel van derden 18,0022,4024,2028,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 706,30640,30674,00793,00
Kortlopende schulden 761,20757,40798,10834,80
Totaal passiva 2.858,602.910,403.147,903.465,60

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 15.28716.00316.45216.094
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 110.580110.580110.580110.580
Winst per aandeel 1,651,852,152,04
Dividend per aandeel 0,580,650,750,80
Cashflow per aandeel 2,763,042,913,42
Intrinsieke waarde per aandeel 11,8412,8314,1915,57
Koers-winstverhouding 18,6822,9213,5119,61
Dividend rendement (%) 1,881,532,582,00
Rendement eigen vermogen (%) 13,3013,7214,4212,47
Koers einde boekjaar 30,8242,4029,0540,01

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: VWD Group