PB HOLDING

AEX:PBH.NL, NL0000336303
2,850 15:58
-0,070 (-2,40%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 1.112,86996,01758,41
EBITDA (mln.) 14,9856,3327,751,36
Bedrijfs resultaat (mln.) 7,4231,45-16,251,36
Resultaat voor belasting (mln.) 3,411,80-20,9026,08
Netto winst (mln.) 0,4921,38-27,37-23,36
Winst per aandeel 0,093,77-4,82-4,12
Koers winst verhouding 158,893,82-2,43-4,36
Dividend per aandeel 3,50
Dividend rendement 24,31%

Balans (mln.)

  2019202020212022
Materiële activa 120,97198,49
Immateriële activa 22,402,31
Financiële activa 14,5518,7819,36
Vaste activa 278,61227,8419,36
Voorraden 201,40181,19
Debiteuren 41,7310,92
Overige vorderingen 0,33
Liquide middelen 0,680,280,01
Vlottende activa 253,20205,56362,70
Totaal activa 573,42433,40382,06
Gewoon kapitaal 152,64125,39102,20
Preferent kapitaal 16,0410,06-13,13
Langlopende schulden 145,42113,53
Kortlopende schulden 241,61194,48279,87
Totaal passiva 573,42433,40382,06

Overige Data

  2019202020212022
Aantal werknemers 1.8581.557
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 5.9205.6805.680
Cashflow per aandeel 0,617,039,18
Intrinsieke waarde per aandeel 22,4322,0817,99
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,640,531,00
Rendement eigen vermogen (%) 14,00-21,83-22,85
Koers einde boekjaar 14,4011,7017,95

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront