Euronext

PSE:ENX, NL0006294274
87,950 15:58
-0,900 (-1,01%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 496,44532,29615,03679,11
Operationele kosten 227,64251,44284,19323,28
Afschrijvingen 15,0916,9323,4043,68
BedrijfsResultaat 265,54313,13313,25330,91
Resultaat voor belastingen 263,98311,08311,71325,57
Belastingen 66,9668,9094,08100,29
CashFlow 22,9313,39210,30-25,86
Nettowinst 197,01241,30215,97221,97

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 27,4927,8038,9058,90
Immateriële activa 321,16515,10705,641.458,80
Financiële activa 133,02222,50292,80264,80
Vaste activa 493,77781,381.066,071.858,33
Voorraden 0,000,000,000,00
Debiteuren 45,1859,9091,28112,12
Overige vorderingen 7,641,402,501,40
Liquide middelen 174,50187,80398,02369,80
Vlottende activa 263,74284,20532,39548,88
Totaal activa 757,521.065,581.598,462.407,22
Gewoon kapitaal 548,02715,27791,09918,14
Preferent kapitaal 6,0735,1070,8775,23
Aandeel van derden 0,0014,2011,2315,70
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 89,34211,31601,891.218,29
Kortlopende schulden 120,16124,79194,25255,10
Totaal passiva 757,521.065,581.598,462.407,22

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 6878371.0751.435
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 70.00070.00070.00069.670
Winst per aandeel 3,473,103,184,53
Dividend per aandeel 1,731,541,592,25
Cashflow per aandeel 3,043,193,633.989,99
Intrinsieke waarde per aandeel 8,509,7711,5312,95
Koers-winstverhouding 14,9316,2322,8519,90
Dividend rendement (%) 3,343,062,192,50
Rendement eigen vermogen (%) 33,7427,3024,1829,80
Koers einde boekjaar 51,8150,3072,6590,15

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront