NEXTENSA

BRU:NEXTA.BL, BE0003770840
60,700 17:35
-0,200 (-0,33%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 53,6862,6265,4280,86
Bedrijfs resultaat (mln.) 52,0863,1877,7053,12
Resultaat voor belasting (mln.) 38,5150,408,1664,94
Netto winst (mln.) 38,1949,907,6853,24
Winst per aandeel 6,448,421,306,85
Koers winst verhouding 13,5713,4259,8511,36
Dividend per aandeel 5,105,255,252,50
Dividend rendement 5,84%4,65%6,75%3,21%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 1.005,501.093,661,554,97
Immateriële activa 1,04
Financiële activa 110,77132,371.221,551.416,91
Vaste activa 1.116,271.226,031.223,101.433,99
Voorraden 178,77
Debiteuren 13,1713,9410,2321,62
Overige vorderingen 3,302,001,7752,20
Liquide middelen 7,405,012,7567,26
Vlottende activa 39,8421,9817,45461,97
Totaal activa 1.156,111.248,011.240,551.895,96
Gewoon kapitaal 475,81492,58487,21779,97
Preferent kapitaal 38,1849,897,6853,24
Aandeel van derden 10,50
Langlopende schulden 385,01492,02519,14630,53
Kortlopende schulden 295,28263,42234,20474,96
Totaal passiva 1.156,111.248,011.240,551.895,96

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 20201587
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 5.9305.9305.9307.770
Cashflow per aandeel 6,267,719,2711,14
Intrinsieke waarde per aandeel 75,1477,8276,9197,16
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,161,451,010,80
Rendement eigen vermogen (%) 8,0310,131,586,83
Koers einde boekjaar 87,40113,0077,8077,80

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront