Nationale Bank van België

BRU:BNB.BL, BE0003008019
1.650,000 16:47
+15,000 (+0,92%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 173,48169,79
Resultaat voor belasting (mln.) 932,341.019,87785,22438,40
Netto winst (mln.) 745,56825,25660,94355,39
Winst per aandeel 1.863,902.063,131.652,36888,47
Koers winst verhouding 1,291,181,06
Dividend per aandeel 138,47122,57105,77138,04
Dividend rendement 5,75%5,04%6,03%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Totaal activa 186.539,67181.789,09298.594,38359.399,90
Gewoon kapitaal 6.869,247.338,057.568,767.581,75
Preferent kapitaal 2.652,252.668,582.650,982.639,05
Groepsvermogen 6.869,247.338,057.568,767.581,75
Totaal passiva 186.539,67181.789,09298.594,38359.399,90

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.1552.1652.1152.034
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 400400400400
Intrinsieke waarde per aandeel 18.816,1318.816,33
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,09
Rendement eigen vermogen (%) 10,8511,258,734,69
Koers einde boekjaar 2.410,002.430,001.755,00

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront