Pharming Group

AEX:PHARM.NL, NL0010391025
1,215 10:53
+0,010 (+0,83%)

Kerncijfers (USD)

  2018201920202021
Omzet (mln.) 135,81169,46187,29201,49
EBITDA (mln.) 44,5566,0973,8133,17
Bedrijfs resultaat (mln.) 37,9960,9166,7413,56
Resultaat voor belasting (mln.) 0,8646,6838,5923,08
Netto winst (mln.) 24,9936,2033,0416,00
Winst per aandeel 0,040,060,050,03
Koers winst verhouding 18,9426,1325,4425,83

Balans (mln.) (USD)

  2018201920202021
Materiële activa 8,4014,5317,6333,17
Immateriële activa 52,4470,8176,6283,83
Financiële activa 5,515,808,65
Vaste activa 99,13121,71126,42147,87
Voorraden 17,3214,4717,2327,31
Liquide middelen 80,3166,30167,88192,15
Vlottende activa 115,44106,50214,34249,44
Totaal activa 214,57228,21340,76397,32
Gewoon kapitaal 61,75104,68149,38192,92
Preferent kapitaal 1,653,724,343,40
Langlopende schulden 70,2221,65128,80157,63
Kortlopende schulden 82,60101,8962,5846,77
Totaal passiva 214,57228,21340,76397,32

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 183212262277
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 606.620626.320636.270642.010
Cashflow per aandeel 0,070,110,120,06
Intrinsieke waarde per aandeel 0,100,170,230,30
Koers Intrinsieke waarde verhouding 7,449,385,422,58
Rendement eigen vermogen (%) 40,4734,5822,128,29
Koers einde boekjaar 0,761,571,270,78
Premium

Pharming is ambitieus

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront