Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Aandeel

TomTom NL0013332471

Laatste koers (eur)

7,275
  • Verschill

    -0,110 -1,49%
  • Volume

    213.528 Gem. (3M) 276,1K
  • Bied

    7,240  
  • Laat

    7,500  
+ Toevoegen aan watchlist

Sectorvergelijking

Onze adviezen zijn alleen toegankelijk voor abonnees

U leest onze Premium-artikelen al voor slechts €2,41 per week. Als abonnee ontvangt u onbeperkt toegang tot al onze aandelenanalyses en beleggingstips

Al abonnee? Log in

Kerncijfers

20202021202220232024 *2025 *2026 *2027 *
Omzet (mln.)528,19506,93536,34584,76 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.)-2,10-19,52-40,9423,61 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Bedrijfsresultaat (mln.)-287,71-93,19-97,61-20,01 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.)-295,02-86,86-94,80-14,01 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.)-257,64-94,65-102,74-21,01 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel-1,97-0,74-0,80-0,16 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Koerswinstverhouding-4,28-12,31-8,11-39,91 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividendrendement Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op geinvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Vrije kasstroom Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium

Balans (mln.)

2020202120222023
Materieleactiva65,8357,7357,4668,94
Immaterieleactiva309,77262,77235,21212,57
Financieleactiva8,7317,9813,81
Vasteactiva407,73361,37331,38307,10
Voorraden26,1519,5914,6614,82
Debiteuren79,6656,1865,7469,16
Liquidemiddelen372,45355,82132,73315,19
Vlottendeactiva570,29529,37476,12488,80
Totaalactiva978,02890,74807,50795,89
Gewoonkapitaal387,62282,72199,61181,59
Preferentkapitaal127,6099,17
Langlopendeschulden309,95317,05310,34321,38
Kortlopendeschulden280,45290,97297,56292,92
Totaalpassiva978,02890,74807,50795,89

Overige data

2020202120222023
Aantalwerknemers4.4774.4243.7693.708
Aantaluitstaandeaandelenx1000130.560127.710127.850128.840
Cashflowperaandeel-0,150,29-0,250,25
Intrinsiekewaardeperaandeel2,972,211,561,41
Koers intrinsiekewaardeverhouding2,844,124,154,53
Rendementeigenvermogen-66,47-33,48-51,47-11,57
Koerseindeboekjaar8,449,116,496,39

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 15 april

    1. ForFarmers ex €0,15 dividend
    2. Nedap ex €3,20 dividend
    3. EU industriële productie feb
    4. Goldman Sachs Q1-cijfers
    5. Kendrion AvA
    6. VS detailhandelsverkopen maart
    7. VS Empire State index april
    8. VS vertrouwen huizenbouwers april
    9. VS bedrijfsvoorraden feb
  2. 16 april

    1. China economische groei eerste kwartaal 5% (YoY) volitaliteit verwacht
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht