Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Aandeel

AZERION NL00150006Z9

Laatste koers (eur)

1,670
  • Verschill

    -0,020 -1,18%
  • Volume

    30.666 Gem. (3M) 88,5K
  • Bied

    1,670  
  • Laat

    1,685  
+ Toevoegen aan watchlist

Kerncijfers

202120222023 *2024 *2025 *2026 *
Omzet (mln.)308,05454,00 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.)33,15-100,50 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Bedrijfs resultaat (mln.)8,38-139,00 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.)-17,98-140,10 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.)-19,63-134,30 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel-167,00-1,20 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Koers winst verhouding-0,06-4,52 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend rendement Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op geïnvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Vrije kassttroom Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium

Balans (mln.)

202120222023
Materiële activa18,4820,50
Immateriële activa264,85370,40
Financiële activa0,060,10
Vaste activa323,64429,30
Overige vorderingen1,331,00
Liquide middelen35,3450,90
Vlottende activa140,08209,20
Totaal activa463,72638,50
Gewoon kapitaal-8,6393,80
Preferent kapitaal56,0466,60
Aandeel van derden1,722,40
Langlopende schulden260,16257,70
Kortlopende schulden210,46284,60
Totaal passiva463,72638,50

Overige data

202120222023
Aantal werknemers1.2001.309
Aantal uitstaande aandelen (x 1000)120113.110
Cashflow per aandeel203,980,40
Intrinsieke waarde per aandeel-71,920,83
Koers Intrinsieke waarde verhouding-0,146,54
Rendement eigen vermogen (%)227,49-143,18
Koers einde boekjaar9,945,421,89

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 01 maart

    1. China inkoopmanagersindex industrie feb (def)
    2. Aegon jaarcijfers
    3. Corbion jaarcijfers
    4. Heijmans jaarcijfers
    5. IMCD jaarcijfers
    6. NL inkoopmanagersindex industrie feb (def)
    7. EU Inkoopmanagersindex industrie feb (def)
    8. EU inflatie feb (voorlopig)
    9. EU werkloosheid feb
    10. VS inkoopmanagersindex diensten S&P feb (def)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht