Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Aandeel

IBA BE0003766806

Laatste koers (eur)

9,630
  • Verschill

    +0,290 +3,10%
  • Volume

    74.649 Gem. (3M) 35,1K
  • Bied

    -  
  • Laat

    -  
+ Toevoegen aan watchlist

Sectorvergelijking

Onze adviezen zijn alleen toegankelijk voor abonnees

U leest onze Premium-artikelen al voor slechts €2,41 per week. Als abonnee ontvangt u onbeperkt toegang tot al onze aandelenanalyses en beleggingstips

Al abonnee? Log in

Kerncijfers

20192020202120222023 *2024 *2025 *2026 *
Omzet (mln.)297,11312,03312,96361,27 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.)25,9551,9923,3615,67 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Bedrijfs resultaat (mln.)13,5240,0313,474,96 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.)10,7733,058,26-0,43 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.)7,6131,923,886,06 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel0,261,080,130,21 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Koers winst verhouding50,1511,30117,2374,10 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel0,200,190,19 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend rendement1,64%1,25%1,22% Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op geïnvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Vrije kassttroom Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium

Balans (mln.)

2020202120222023
Materiële activa47,6048,6546,07
Immateriële activa8,357,6117,84
Financiële activa14,3612,944,08
Vaste activa98,47118,89123,42
Voorraden84,4674,87101,02
Debiteuren103,4075,81111,65
Liquide middelen155,49199,35158,37
Vlottende activa412,53427,16500,48
Totaal activa511,00546,05623,90
Gewoon kapitaal141,83125,90115,95
Preferent kapitaal11,582,03-3,13
Langlopende schulden93,4571,5946,78
Kortlopende schulden275,71348,56461,17
Totaal passiva511,00546,05623,90

Overige data

2020202120222023
Aantal werknemers1.5281.6181.820
Aantal uitstaande aandelen (x 1000)29.63029.42029.140
Cashflow per aandeel3,392,960,75
Intrinsieke waarde per aandeel4,584,093,79
Koers Intrinsieke waarde verhouding2,663,734,11
Rendement eigen vermogen (%)22,513,085,22
Koers einde boekjaar12,2015,2415,5611,54

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 04 maart

    1. Henkel Q4-cijfers
  2. 05 maart

    1. Japan inkoopmanagersindex diensten feb (def)
    2. Chi inkoopmanagersindex diensten feb (def)
    3. Bayer Q4-cijfers
    4. TKH Q4-cijfers
    5. D'Ieteren Q4-cijfers
    6. EU inkoopmanagersindex diensten feb (def)
    7. EU producentenprijzen jan
    8. Target Q4-cijfers
    9. VS Inkoopmanagersindex industrie S&P feb (def)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht