Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Aandeel

Alfen N.V. NL0012817175

Laatste koers (eur)

46,910
  • Verschill

    -0,970 -2,03%
  • Volume

    80.675 Gem. (3M) 258,9K
  • Bied

    46,890  
  • Laat

    46,940  
+ Toevoegen aan watchlist

Kerncijfers

20202021202220232024 *2025 *2026 *2027 *
Omzet (mln.)189,01249,73439,88504,48 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.)23,8436,2078,4756,09 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Bedrijfs resultaat (mln.)17,3527,6967,7541,86 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.)16,5826,7066,7738,48 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.)11,9921,4553,0529,68 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel0,570,992,451,37 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Koers winst verhouding144,9189,1434,3744,00 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend rendement Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op geïnvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Vrije kassttroom Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium

Balans (mln.)

2020202120222023
Materiële activa24,0624,9633,5652,55
Immateriële activa13,6017,8523,5328,62
Vaste activa37,8143,1258,6881,47
Voorraden19,9941,58131,82150,78
Debiteuren23,9647,02
Overige vorderingen0,010,05
Liquide middelen52,3447,2822,842,07
Vlottende activa108,75151,07262,40314,50
Totaal activa146,55194,18321,07395,97
Gewoon kapitaal74,2396,32150,58179,61
Preferent kapitaal11,9921,4553,0529,68
Langlopende schulden18,4317,9218,5825,65
Kortlopende schulden53,8979,95151,91190,70
Totaal passiva146,55194,18321,07395,97

Overige data

2020202120222023
Aantal werknemers571636893931
Aantal uitstaande aandelen (x 1000)20.89021.69021.70021.720
Cashflow per aandeel0,960,490,020,26
Intrinsieke waarde per aandeel3,554,446,948,27
Koers Intrinsieke waarde verhouding23,2519,8712,137,29
Rendement eigen vermogen (%)16,1522,2735,2316,53
Koers einde boekjaar82,6088,2584,2060,28

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 05 maart

    1. Japan inkoopmanagersindex diensten feb (def)
    2. Chi inkoopmanagersindex diensten feb (def)
    3. Bayer Q4-cijfers
    4. TKH Q4-cijfers
    5. EU inkoopmanagersindex diensten feb (def)
    6. EU producentenprijzen jan
    7. Target Q4-cijfers
    8. VS Inkoopmanagersindex industrie S&P feb (def)
    9. VS Inkoopmanagersindex diensten ISM feb 53 volitaliteit verwacht
    10. VS fabrieksorders jan
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht