Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Aandeel

B&S Group SA LU1789205884

Laatste koers (eur)

3,720
  • Verschill

    -0,065 -1,72%
  • Volume

    30.900 Gem. (3M) 87,3K
  • Bied

    3,650  
  • Laat

    3,785  
+ Toevoegen aan watchlist

Kerncijfers

20192020202120222023 *2024 *2025 *2026 *
Omzet (mln.)1.978,821.861,761.869,512.148,24 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.)105,3590,32116,3690,84 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Bedrijfs resultaat (mln.)88,4257,8775,4657,93 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.)77,5151,1771,7347,67 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.)46,9621,7038,4726,10 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel0,560,260,460,31 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Koers winst verhouding17,1428,3815,4315,60 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel0,220,100,180,12 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend rendement2,29%1,36%2,54%2,48% Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op geïnvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Vrije kassttroom Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium

Balans (mln.)

2020202120222023
Materiële activa103,4098,76127,91
Immateriële activa122,60119,15128,07
Financiële activa2,632,782,93
Vaste activa231,49224,23263,87
Voorraden308,27381,76416,88
Debiteuren195,63195,04176,30
Overige vorderingen4,316,0918,60
Liquide middelen38,8712,5538,72
Vlottende activa576,00633,49671,94
Totaal activa807,49857,72935,82
Gewoon kapitaal256,38264,16281,88
Preferent kapitaal-4,29-0,21
Aandeel van derden50,5339,1125,12
Langlopende schulden162,11291,72312,56
Kortlopende schulden338,48262,73316,25
Totaal passiva807,49857,72935,82

Overige data

2020202120222023
Aantal werknemers2.1582.0082.182
Aantal uitstaande aandelen (x 1000)84.18084.18084.180
Cashflow per aandeel1,750,181,17
Intrinsieke waarde per aandeel2,952,963,23
Koers Intrinsieke waarde verhouding2,512,401,50
Rendement eigen vermogen (%)8,4614,569,26
Koers einde boekjaar7,387,104,843,70

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 21 februari

    1. Japan handelsbalans jan
    2. JDE Peet's Q4-cijfers
    3. Wolters Kluwer Q4-cijfers
    4. VS hypotheekaanvragen - wekelijks
    5. EU consumentenvertrouwen feb (voorlopig)
    6. Aedifica Q4-cijfers
    7. AMG Q4-cijfers
    8. Fed-notulen volitaliteit verwacht
    9. Nvidia Q4-cijfers
    10. Rivian Q4-cijfers
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht