Beeld: GIMV
(ABM FN) Gimv heeft haar belang in de Wolf Lingerie Group verkocht aan het NextStage fonds en co-investeerders BNP Développement en BPI. Dit bleek donderdagochtend uit een persbericht van de investeringsmaatschappij.
Financiële details werden niet gemeld maar Gimv wees erop dat het merk Sans Complexe van de groep de vierde grootste lingeriespeler van Frankrijk is geworden. In 2021 boekte de groep een omzet van 43 miljoen euro.
Bron: ABM Financial News
Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.