Word abonnee en neem Beursduivel Premium
Aandeel

Sligro Food Group NL0000817179

Laatste koers (eur)

14,400
  • Verschill

    -0,060 -0,41%
  • Volume

    8.618 Gem. (3M) 26K
  • Bied

    14,300  
  • Laat

    14,440  
+ Toevoegen aan watchlist

Sectorvergelijking

Onze adviezen zijn alleen toegankelijk voor abonnees

U leest onze Premium-artikelen al voor slechts €2,41 per week. Als abonnee ontvangt u onbeperkt toegang tot al onze aandelenanalyses en beleggingstips

Al abonnee? Log in

Kerncijfers

20202021202220232024 *2025 *2026 *2027 *
Omzet (mln.)1.950,001.905,002.501,002.867,00 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
EBITDA (mln.)75,00109,00126,00137,00 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Bedrijfsresultaat (mln.)-76,0025,0043,0015,00 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Resultaat voor belasting (mln.)-78,0026,0043,006,00 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Netto winst (mln.)-70,0020,0039,006,00 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Winst per aandeel-1,590,450,880,14 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Koerswinstverhouding-10,6547,3318,45113,29 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividend per aandeel0,550,30 Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Dividendrendement3,39%1,89% Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op geinvesteerd vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Rendement op eigen vermogen Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium
Vrije kasstroom Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium Premium

Balans (mln.)

2020202120222023
Materieleactiva515,00493,00484,00546,00
Immaterieleactiva274,00271,00269,00273,00
Financieleactiva54,0055,0056,0056,00
Vasteactiva853,00826,00816,00892,00
Voorraden188,00226,00266,00268,00
Debiteuren78,0093,00240,00
Overigevorderingen1,00
Liquidemiddelen13,0012,0059,0032,00
Vlottendeactiva345,00407,00605,00590,00
Totaalactiva1.198,001.233,001.421,001.482,00
Gewoonkapitaal432,00453,00479,00461,00
Preferentkapitaal403,00-4,00-4,00-2,00
Langlopendeschulden402,00398,00332,00309,00
Kortlopendeschulden364,00382,00610,00712,00
Totaalpassiva1.198,001.233,001.421,001.482,00

Overige data

2020202120222023
Aantalwerknemers4.1163.9754.0174.579
Aantaluitstaandeaandelenx100044.13044.16044.18044.240
Cashflowperaandeel2,291,652,063,21
Intrinsiekewaardeperaandeel9,7910,2610,2910,12
Koers intrinsiekewaardeverhouding1,732,081,581,57
Rendementeigenvermogen-16,204,428,141,30
Koerseindeboekjaar16,9421,3016,2415,86

Beleggingsideeën van onze partners

Macro & Bedrijfsagenda

  1. 21 mei

    1. Envipco Q1-cijfers
    2. Fagron ex €0,30 dividend
    3. Euronext ex €2,48 dividend
    4. Shell jaarvergadering in Londen
    5. Handelsbalans maart (eurozone)
    6. Lowe's Q1-cijfers
    7. Macy's Q1-cijfers
    8. Pharming jaarvergadering
  2. 22 mei

    1. Aalberts Q1-cijfers
    2. Prijzen bestaande koopwoningen april (NL)
de volitaliteit verwacht indicator betekend: Market moving event/hoge(re) volatiliteit verwacht