Aperam

AEX:APAM.NL, LU0569974404
29,800 17:35
-0,090 (-0,30%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 4.677,004.240,003.624,005.102,00
EBITDA (mln.) 495,00360,00343,001.186,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 352,00210,00199,001.042,00
Resultaat voor belasting (mln.) 357,00185,00238,001.043,00
Netto winst (mln.) 286,00148,00175,00968,00
Winst per aandeel 3,421,852,1912,21
Koers winst verhouding 6,7415,4115,593,90
Dividend per aandeel 1,531,751,752,00
Dividend rendement 6,64%6,14%5,13%4,20%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 1.589,001.653,001.522,001.726,00
Immateriële activa 490,00479,00429,00439,00
Financiële activa 32,004,002,004,00
Vaste activa 2.363,002.345,002.130,002.405,00
Voorraden 1.410,001.227,001.101,002.332,00
Debiteuren 274,00228,00229,00556,00
Overige vorderingen 6,005,002,005,00
Liquide middelen 199,00375,00358,00524,00
Vlottende activa 1.960,001.914,001.839,003.506,00
Totaal activa 4.323,004.259,003.969,005.911,00
Gewoon kapitaal 2.515,002.414,002.200,002.945,00
Preferent kapitaal -490,00-485,00-737,00-718,00
Aandeel van derden 4,004,004,008,00
Langlopende schulden 528,00693,00681,001.105,00
Kortlopende schulden 1.276,001.148,001.084,001.853,00
Totaal passiva 4.323,004.259,003.969,005.911,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 9.8009.6009.4009.500
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 85.50083.70079.84079.240
Cashflow per aandeel 3,454,783,806,94
Intrinsieke waarde per aandeel 27,9227,1725,8035,20
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,831,051,321,35
Rendement eigen vermogen (%) 11,376,137,9532,87
Koers einde boekjaar 23,0528,5134,1447,64
Premium

Aperam blijft geloven in eigen kracht

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront