Umicore

BRU:UMI.BL, BE0974320526
35,520 17:35
+0,740 (+2,13%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 13.818,3417.606,2020.791,4824.232,52
EBITDA (mln.) 700,28755,08667,091.217,72
Bedrijfs resultaat (mln.) 473,12447,51304,59878,94
Resultaat voor belasting (mln.) 431,08395,91195,06805,99
Netto winst (mln.) 316,98287,79130,53618,96
Winst per aandeel 1,321,200,542,57
Koers winst verhouding 26,4136,1372,7613,91
Dividend per aandeel 0,750,380,750,80
Dividend rendement 2,15%0,88%1,91%2,24%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 1.601,902.094,702.163,662.351,13
Immateriële activa 337,30370,90346,89339,85
Financiële activa 159,40161,50148,19169,26
Vaste activa 2.246,202.810,202.895,693.102,77
Voorraden 2.308,102.462,302.718,092.869,07
Debiteuren 871,041.171,841.344,371.375,77
Overige vorderingen 61,7045,4039,5546,76
Liquide middelen 285,10271,701.010,311.194,44
Vlottende activa 3.807,104.213,205.445,205.942,47
Totaal activa 6.053,317.023,398.340,899.045,24
Gewoon kapitaal 2.609,412.593,472.557,183.112,88
Preferent kapitaal -277,69-334,53-367,83-196,37
Aandeel van derden 49,9067,0064,6754,39
Langlopende schulden 1.185,381.686,802.359,902.398,40
Kortlopende schulden 2.208,592.676,103.359,143.479,57
Totaal passiva 6.053,317.023,398.340,899.045,24

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 10.41911.15210.85911.050
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 246.400246.400240.590240.870
Cashflow per aandeel -0,111,942,205,23
Intrinsieke waarde per aandeel 9,8610,169,8812,12
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,544,273,982,95
Rendement eigen vermogen (%) 12,1511,105,1019,88
Koers einde boekjaar 34,8643,3639,2935,75

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront