Leasinvest

BRU:LEAS, BE0003770840
80,200 9:20
+0,200 ( +0,25% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 53,9953,8553,6862,62
Operationele kosten 9,449,928,7510,08
Afschrijvingen
BedrijfsResultaat 47,1163,1352,0863,18
Resultaat voor belastingen 33,7148,1538,5150,40
Belastingen 2,590,610,320,50
CashFlow 16,23-15,061,70-2,39
Nettowinst 31,1247,5438,1949,90

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 788,32885,501.005,501.093,66
Immateriële activa 0,000,000,000,00
Financiële activa 107,8693,60110,77132,37
Vaste activa 896,18979,101.116,271.226,03
Voorraden
Debiteuren 12,0811,4713,1713,94
Overige vorderingen 3,262,533,302,00
Liquide middelen 20,775,707,405,01
Vlottende activa 92,2620,1939,8421,98
Totaal activa 988,44999,291.156,111.248,01
Gewoon kapitaal 356,41382,21475,81492,58
Preferent kapitaal 31,1347,5338,1849,89
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 444,36384,63385,01492,02
Kortlopende schulden 187,67232,46295,28263,42
Totaal passiva 988,44999,291.156,111.248,01

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 5202020
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 4.9404.9405.9305.930
Winst per aandeel 6,309,636,448,42
Dividend per aandeel 4,905,005,105,25
Cashflow per aandeel 7,078,356,267,71
Intrinsieke waarde per aandeel 67,2572,3775,1477,82
Koers-winstverhouding 16,759,9713,5713,42
Dividend rendement (%) 4,645,215,844,65
Rendement eigen vermogen (%) 8,7312,448,0310,13
Koers einde boekjaar 105,5096,0087,40113,00

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: VWD Group