ABN AMRO BANK N.V.

AEX:ABN48, NL0011540547
11,168 17:35
+0,224 (+2,05%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet
Operationele kosten 2.835,002.614,002.487,002.579,00
Afschrijvingen 245,00173,00240,00299,00
BedrijfsResultaat
Resultaat voor belastingen 3.771,003.086,002.680,00356,00
Belastingen 979,00762,00634,00401,00
CashFlow 8.355,003.199,00-9.273,0033.001,00
Nettowinst 2.773,002.246,002.046,00-158,00

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa
Immateriële activa
Financiële activa
Vaste activa
Voorraden
Debiteuren
Overige vorderingen
Liquide middelen
Vlottende activa
Totaal activa
Gewoon kapitaal 21.310,0021.358,0021.471,0020.989,00
Preferent kapitaal 1.676,001.102,00568,00254,00
Aandeel van derden
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden 9.720,009.805,0010.041,008.069,00
Voorzieningen
Langlopende schulden
Kortlopende schulden
Totaal passiva 393.171,00381.295,00375.054,00395.623,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 19.95418.83017.97719.234
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.000940.000940.000940.000
Winst per aandeel 2,952,392,18-0,17
Dividend per aandeel 1,451,451,280,00
Cashflow per aandeel 8,502,463,8548,20
Intrinsieke waarde per aandeel 21,2221,2721,5622,33
Koers-winstverhouding 9,128,597,44-47,18
Dividend rendement (%) 5,397,067,890,00
Rendement eigen vermogen (%) 13,0110,529,53-0,75
Koers einde boekjaar 26,9020,5416,228,02

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront