ROYAL DUTCH SHELL

CHX:RDSA_L.CXE1, GB00B03MLX29
1.556,200 17:29
-92,600 (-5,62%)

Kerncijfers (USD)

  2017201820192020
Omzet (mln.) 305.179,00388.379,00344.877,00180.543,00
EBITDA (mln.) 45.929,0057.430,0055.251,0028.697,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 19.706,0035.295,0026.550,00-23.747,00
Resultaat voor belasting (mln.) 18.130,0035.621,0025.485,00-26.967,00
Netto winst (mln.) 12.977,0023.352,0015.842,00-21.680,00
Winst per aandeel 1,562,842,01-2,78
Koers winst verhouding 1.589,74812,501.111,94-466,83
Dividend per aandeel 1,701,701,880,65
Dividend rendement 0,07%0,07%0,08%0,05%

Balans (mln.) (USD)

  2017201820192020
Materiële activa 226.380,00223.175,00238.349,00210.847,00
Immateriële activa 2.418,0023.586,0023.486,0022.822,00
Financiële activa 35.149,0028.403,0025.797,0025.673,00
Vaste activa 311.693,00301.712,00311.647,00288.573,00
Voorraden 25.223,0021.117,0024.071,0019.457,00
Debiteuren 30.721,0027.541,0030.216,0021.781,00
Liquide middelen 20.312,0026.741,0018.054,0031.830,00
Vlottende activa 95.404,0097.482,0092.689,0090.695,00
Totaal activa 407.097,00399.194,00404.336,00379.268,00
Gewoon kapitaal 194.356,00198.646,00186.476,00155.310,00
Preferent kapitaal 15.973,0215.310,7813.339,3212.752,00
Aandeel van derden 3.456,003.888,003.987,003.227,00
Langlopende schulden 129.518,00118.847,00134.249,00146.780,00
Kortlopende schulden 79.767,0077.813,0079.624,0073.951,00
Totaal passiva 407.097,00399.194,00404.336,00379.268,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 86.00082.00083.00087.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 8.342.6208.217.3807.881.1907.795.600
Cashflow per aandeel 4,276,465,354,37
Intrinsieke waarde per aandeel 19,27
Koers Intrinsieke waarde verhouding 67,34
Rendement eigen vermogen (%) 6,6811,768,50-13,96
Koers einde boekjaar 2.480,002.307,502.235,001.297,80

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront