ABN AMRO BANK N.V. Put-optie dec-2024 10,00

AEX:ABN
2,630 11:53
+0,260 (+10,97%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Resultaat voor belasting (mln.) 3.771,003.086,002.680,00356,00
Netto winst (mln.) 2.773,002.246,002.046,00-158,00
Winst per aandeel 2,952,392,18-0,17
Koers winst verhouding 9,128,597,44-47,18
Dividend per aandeel 1,451,451,28
Dividend rendement 5,39%7,06%7,89%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Gewoon kapitaal 21.310,0021.358,0021.471,0020.989,00
Preferent kapitaal 1.676,001.102,00568,00254,00
Achtergestelde schulden 9.720,009.805,0010.041,008.069,00
Totaal passiva 393.171,00381.295,00375.054,00395.623,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 19.95418.83017.97719.234
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.000940.000940.000940.000
Cashflow per aandeel 8,502,463,8548,20
Intrinsieke waarde per aandeel 21,2221,2721,5622,33
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,270,970,750,36
Rendement eigen vermogen (%) 13,0110,529,53-0,75
Koers einde boekjaar 26,9020,5416,228,02

Brussel real time stocks quotedata by Euronext. Other real time EU stocks, by Cboe Europe Ltd.; US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront